František je děvkař (2008)

Další snímek, co se zařazuje na seznam českých fádních komedií. Bez děje, naprosto o ničem, film stojí na pár trapných klišé a příhod. 20%

Total Recall (2012)

Když do kina jdete s tím, že se jdete podívat na pohodový akční si-fi áčko, tak zkrátka nemůžete být zklamaní, protože co se týče dynamičnosti a efektů, není co vytknout. Tvůrci se i trefili do mého vkusu, co se týče hereckého obsazení, takže až na scénář, co se místy zamotal sám do sebe a úplný závěr, tak na to, že jsem nečekal nic jsem byl spokojený. A také se mi líbilo pohrávání s pointou, na začátku jsem si myslel, že jsem ji prokoukl, ale ono není všechno zřejmé na první pohled. 60%

Válečníci (2007)

Poprvé jsem zhlédnul Jeta-Liho v mírně negativní roli a střihl si jí parádně, ten nezklamal spolu s vynikající hudbou, která mi místy až podezřele připomínala OST Gladiátora. To se ovšem nedá říct o zbytku. Každou chvilku někdo roní slzy kvůli všemu, děj se zamotává sám do sebe, vytváří ze sebe jeden velký paradox a bojů se člověk také moc nedočká. 60%

Five Minutes Earlier (2010)

Viděl jsem již hodně hororů a bál jsem se jen jednou, a to jako malý Texaského masakru. Po zhlédnutí tohoto kraťasu jsem si říkal pche, to bylo trapné a zareagoval jsem dvěma hvězdami. Dnes velmi brzo ráno jsem byl ale totálně podělaný strachy, bál jsem se i chodit po bytě a to kvůli tomuto tak trapnému (nebo ne?) snímečku, nemohu to pochopit...tak dodatečně zvyšuji hodnocení na čtyři hvězdy. 80%

V/H/S (2012)

Rozjezd v duchu amatérského mechanického pomeranče, ale partička bohužel (naštěstí?) zahla do nesprávnýho baráku a found footage maratonek může začít. První dvě videokazety mě nějak nenadchly, především odfláknutá druhá a říkal jsem si sakriš, fiasko. Ale od třetí, která si hraje na pokračovatele Blair witch a kde už je znatelné nějaké napětí to nabírá ty správné duchařské obrátky. Prokoukáváme se přes čtvrtou používající webkamery, kde už se člověk i lekne, až k tomu nejlepšímu. Pátá kazeta je jednoznačně nejpovedenější, už jen velký prázdný barák má něco do sebe, ale když se tam začnou dít nadpřirozený věci, stojí to opravdu za to. Kdyby se jednalo pouze o poslední tři povídky, tak jdu s radostí na pět hvězd, takhle je to za čtyři, ale i tak jsem rád, že můžu v/h/sko posunout do červené barvy. 70%

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Jste také znuděni novými horory? Ubohost některých kousků vás vede k přesvědčení, že už se nemůžete bát? Pak právě vy zpozorněte! Na vaše obrazovky přichází zcela nový Ultimate Horor McCarthy! Máte už po krk zdlouhavých filmů? Kdo by chtěl vysedávat hodiny před televizí. HyperDamian vás obere ne o hodinu vašeho času, ani čtvrthodinu; trvá neuvěřitelné čtyři minuty! Každý zná to noční vysedávání a oddalování odchodu do hajan. Nezajímalo vás někdy, co by se stalo po odpovídání na online psychopatický dotazník? Proč si socha opičky zakrývá oči? Nebo co se děje za vašimi zády? Na tyto a mnohem více otázek vám supernový HDATE odpoví za pouhopouhé čtyři minuty! A to není zdaleka vše! Pokud zhlédnete tento film do dvaceti tří minut, obdržíte zcela zdarma menší infarkt od společnosti McCarty bububu s.r.o.! Navíc, se 100% zárukou spokojenosti! Ale to stále není vše! Prvním dvaceti třem nejspokojenějším divákům zašleme zcela zdarma McCartyho nový kousek s pseudonázvem Dostaň infarkt II. ! Neváhejte a dívejte se! Pomozte nám zkrachovat! 90%

Vyvolený (2000)

Pro změnu plavu proti proudu většiny. Nevím, jestli jsem něco nepostřehl nebo jestli jsem se nedíval na něco jiného, ale tenhle "thriller" šel opravdu mimo mě. Něco tak uspávajícího jsem již dlouho neviděl, jediné co mě probralo, byl alespoň nečekaný závěr, za něj přihodím hvězdičku, ale jinak pro mě už nikdy více. 40%

Bedfellows (2008)

Od Daywalta dle mého názoru jednoznačně nejpovedenější snímek, a to i přes svou mírnou předvídatelnost. 80%

Farma (2012) (pořad)

Opožděná reakce Novy ve formě paradoxu na Hotel Paradise. Těžko říct, co z nich je horší. Možná taky proto, že se na to nemám nejmenší chuť ani podívat, půlka jedné epizody a pár ukázek mi k vytvoření názoru bohatě stačí. 15%

Rocky IV (1985)

Tak zaprvé jsem si během sledování uvědomil řadu věcí. Že Rocky sága stále žije. Že Adrian je vážně kus. Že opakování konce předchozích snímků mě začíná otravovat. Že italský hřebec bude mít co do činění snad s nejsilněším soupeřem. Úrovňově je tento díl vůči dvěma předchozím znatelně výše, pravděpodobně také díky návratu k starému dobrému tréninkovému plánu, i když o pár tisíc kilometrů jinde. Scénář svižně ubíhá k přijatelnému konci. Jediné co mohu vytknout, je mnoho technických vymožeností, kterým bylo věnováno mnoho záběrů, dle mého zbytečně a při prvním nástupu Draga podkreslení hororovými zvuky. Možná mě taky mrzí, že Sylvestrovo melancholické vyzařování je ta tam, ale s tím se už asi musím smířit. 80%