Sám doma 3 (1997)

Souhlasím s mou oblíbenkyní Lenny.M. Děs. Jedinné scény , diký kterým je možné se na to dívat jsou ty s nachytáváním do pastí ty jsou ještě lepší než z prvních dílů, ale hrůza a dřív se mi to i líbilo. // viděno 4X

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007) odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! // videno 1X

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009) odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! // videno 1X

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006) odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! // videno 1X

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005) odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! Humus! Humus! // videno 1X

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003) odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! Humus! // videno 1X

Prci, prci, prcičky 2 (2001) odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! // videno 1X

Prci, prci, prcičky (1999) odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! // videno 1X

Okresní přebor (2010) (seriál) odpad!

Taková nudá a takové hodnocení. Tímhle bych se ani neuspával, párkrát jsem tomu chtěl dát šanci, ale zbytečně, vždycky jsem od televize za pár minut odešel. Beewwwwww!!!