• Krátkometrážní

Světlonoš (2005) (studentský film)

I když se přes veškeré smrtelné nástrahy a překážky snažíme dosáhnout vytouženého cíle, jsme si opravdu jistí, že je náš vytoužený cíl to pravé ořechové? Není náhodou potřeba se zamyslet nad tím, jestli neděláme nějakou chybu? A nebudou po nás podle stejných formiček opakovat tyto chyby i další lidé? Naivita, nepoučitelnost a zápal pro věc. Tohle je suprhárdkór.

Rozbitý svět (2012)

Taková milá, dramatická, dojemná i krutá hipsterská člověčinka. Skvělý výkon Eloise Laurence. Tima Rotha miluju a Cillian Murphy je můj hrdina z postapokalyptického Londýna. Kdybych byl pan Norris, musel bych si říct, že můj režisérský debut nemohl dopadnout lépe.

Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Neherectví hlavního hrdiny sice v kině tu a tam vzbuzovalo vlny smíchu, nicméně tento herecký fail byl celkem slušně vyvažován scénami, kde nejeden divák vyjekl hrůzou. Jsem zvědavý na remake (2015), ale přesto je tohle jaksi svým způsobem klasika, která nejde opomenout. ¤¤¤ LFŠ 2013 (Klub Kultury)

Ulička, kde není radosti (1925)

Snímek mě nezklamal a já jsem opravdu dostal to, co jsem očekával. Opět připomenu vynikající podbarvení živou hudbou, ze které chvilkama běhat až mráz po zádech. ¤¤¤ LFŠ 2013 (Slovácké divadlo)

Lore (2012)

Jiný a originální pohled na tisíckrát ohrané téma. Drama o boření předsudků a o vnitřních konfliktech. ¤¤¤ LFŠ 2013 (Slovácké divadlo)

Bez slunce (1983)

Víc než se na první pohled zdá. Ten "chaotický" slepenec s odstupem pohledu najednou dává dohromady jeden celek, nad kterým stojí zato se pozastavit. ¤¤¤ LFŠ 2013 (Slovácké divadlo)

Oliver Twist (2005)

Takhle nějak jsem si to vždycky představoval. ¤¤¤ LFŠ 2013 (Slovácké divadlo)