• Krátkometrážní

Panika v městečku (2002) (seriál)

Skončil som keď začali prasátka, ovečky, kravky, slipky a traktor trsať na dramáč. 95%

Wrestler (2008)

Slušné, ale vidím tam málo Aronovského. Vlastne nebyť titulkov tak to tipnem na sezónnku nejakého mlaďasa zo Sundance Festu. 80%

Pád (2006)

Obávam sa, že jediný človek zo štábu na svojom mieste bol pán kameramam. S každou pribúdajúcou minútou sa bortí kompaktnosť rozprávania a krivka gradácie valí bolestivo nadol. Aj tá Alexandria, zamatový anjelik bez jedničiek, na ktorú som sa nevedel celý čas vynadívať, bola v závere na facku. 60%

Vraždící anděl (2009)

Mohol to byť dobrý flick, keby cica tu kudlu v hlave nerozdýchala. Hviezdy rozdávam za pokusy o drahý look lacnou technikou. 30%

Ben X (2007)

Miestami som mal problémy s druhou polovicou, ale nakoniec to skončilo azda najlepšie ako mohlo. Takto so mnou už dávno žiaden film necvičil. A bola aj slza:) Bez jediného prvého plánu a asi 10x lepšie ako estónsky Klass. 95%

Náhradníci (2009)

Sterilita do posledného elektrónu. Unplugged. 50%

Sněženky a machři (1982)

Nadčasová (nie až tak úplne) komédia. Takých Snowborďakov to dá dole ľavou zadnou aj za ďalších 25 rokov. 80%

Gamer (2009)

Running Man revisited, 10 strihov za sekundu, socialno-kritická paranoia a ocelový kombajn Butler. Šťouralom odporúčam široký oblúk a epileptikom zaradiť spiatočku ešte pred trajlerom. Toto nie je ani nikdy nebude "ten chytrý" matroš typu Minority Report, ale ten najorechovejší vymetač béčkových regálov. Ono ťažko po Crankoch od N-T očakávať niečo viac. Level zábavnosti vysoko v červených číslach. 85%

Lekce neslušného chování (2008)

Tak ako sa snobským kostýmovkám pravidelne vyhýbam, tak som skoro vždy milo očarený. A Jessica a Kirsten púšťajú do vzduchu ťažké megavolty. 75%