Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Bavil jsem se, opravdu hodně. Po velmi dlouhé době se mi fakt nějaká pohádka líbila. A zábavná byla i plejáda velkých herců i v drobných rolích. A jako třešnička úžasná Vagnerová, jako Mariána, ta byla fakt boží:)!

Most - Série 1 (2011) (série)

Líbilo se mi, zajímavá zápletka, fajn hrdinové (zejména Saga byla výborná). Na fajn pokoukání.

Matky na tahu o Vánocích (2017)

U prvních matek jsem se (tak nějak) aspoň pobavil...žádná intelektuální olympiáda, ale ok. Tohle byla čistá vánoční nuda.

Bobule (2008)

O čem že to vlastně bylo...?

Vychováni vlky (2020) (seriál)

Vlastně netuším, co si myslet - svět je Ridleyovsky promakaný, charaktery zajímavé, příběh...vůbec nevím. A jako pouhý start druhé série je tohle docela málo.

Naši kluci (2019) (seriál)

Velmi silný seriál a zajímavý vhled do života v Izraeli...který by ale snesl střih jako sůl. I kdyby byl seriál o dva díly kratší (možná i víc), příběh by nebyl o nic chudší. Tohle pomalé tempo jinak výborný seriál únavně ubíjí. Skvělé herecké výkony.

Příslib (2016)

Nebylo to špatné, to zase ne...ale oproti filmům stejného režiséra to postrádalo jakoukoliv hloubku a historickou naléhavost. Prostě zajímavý příběh s krásnou výpravou, ale přece jen arménská genocida si žádá o něco víc.

Dokonalý trik (2006)

Skvělý Nolan, ještě z dob, kdy jeho filmy byly spíše dokonalý trik, než úplná překomplikovaná hra s časem.

Zápisník jedné lásky (2004)

Je to předvídatelné, klišé jako prase...a přesto, je to super. Jedna z nej romanťáren vůbec a to přesto, že z ústřední dvojice funguje pro mě jen on, a ne ona. Rozhodně stojí za příjemný večer.

Ženská na vrcholu (2019)

Klasická česká slátanina, vypnout mozek, vydržet a (slovy Lucifera ze známé pohádka) HLAVNĚ NEMYSLET! A nezachrání to ani Tatry, natož jako vždy úžasná Polívková.