Sandokan se vrací (1996) (seriál)

Už na daktoré vtipné situácie typu, sandokan všetkých rozsekáva a idú naňho vždy len mečom čo pridáva na trápnosti súbojov a komickosti a keď niekoho prepichne, rozsekne a podobne, vždy mu zostane meč žiarivo strieborný. Alebo neustále sa unášanie a prepúšťanie a utekanie a pod. Ale vzhľadom k tomu že si nepamätám vôbec prvého sandokána (ani som si nie istý či som ho niekedy vôbec pozeral v mojom dectve ), tak sa mi tento seriál celkom páčil a spríjemnil my moje chvíle, kde v televízii nič nedávali celé dni a ja som bol pripútaný na lôžko dôsledku operácie môjho kolena. Čiže určite som sa nenudil. (12.11.2010)

Bratři z donucení (2008)

Mne sa už ani nechce počítať, že koľkú komédiu zachránil Will. Ja ho jednoducho žeriem, hlavne pri takých jeho charakteristických a typických scénach v ktorých je jednoducho skvelý. ( 11.11.2010)

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Spravodajcovia sa tvárili ako keby boli na divokom západe, s úplne konvenčných vecí robili niečo malebné. A to sa mi páčilo. Niektoré scény boli podľa mňa dosť trápne, ale v konečnom dôsledku som sa veľmi dobre pobavil. Ale čo sa týka Willa Ferrella číslo 1. bude u mňa asi na vždy v "OLD SCHOOL". (10.11.2010 )

Jen přes její mrtvolu (2008)

Ach. Kedy bola scéna kde sa dalo aspoň trochu zasmiať? Ani raz. Možno pri histerickom výstupe toho kvázi homosexuála :) Z rozpočtu na film tipujem že skoro všetko bolo minuté na hercov a reklamu, lebo ináč to vyzerá veľmi lacno. Jednu hviezdu dávam lebo sa mi páči Eva Longoria, ale samozrejme iba po vizuálnej stránke nie hereckej. Ináč by to bol silný odpad :) (08.11.2010)

Komisař Rex (1994) (seriál)

Prve časti som pozeral s nadšením, no postupom času to nesmierne upadlo. (08.11.2010)

Cesta lidstva (2009) (seriál)

Osobne sa mi zdalo, že to bolo občas dejovo neprehľadné. (08.11.2010 )

Život v moři (2006)

Keby som to videl v IMAX, tak hodnotenie určite stúpne. (07.11.2010)

Duch (1990)

Očakával som s toho romantickú kravinu a dostal som to čo som čakal, teda romantickú kravinu. Ale na prekvapenie kravinu, doplnenú o mierny pokus krimi zápletky. V konečnom dôsledky som s toho nebol až tak sklamaný, aj keď zápletka bola taká priemerná, naproti tomu romantiky tu nebolo až tak veľa ako som očakával ( čo je len dobre) plus neznášam Whoopi Goldberg a toho chlapca s kozami ktorý hral v tomto filme v podaní Demi Moore, ale za to Patrick Swayze je podľa mňa sympoš. Tak prečo som dal vlastne 3 hviezdy? Ani sám neviem :) ( 2.11.2010)

Město andělů (1998) odpad!

1 550 000 krát slovo ľúbim ťa človek nepočuje ani v telenovele. Takéto uplakané filmy mi idú hore krkom a nedajú sa ani dopozerať!!! Úplne dno filmového umu. ( 31.10.2010)

Frekvence (2000)

Škoda toho záverečného happyendu a tých citových, familiárnych vsuviek. Mohlo to skončiť trošku pochmúrnejšie, drzejšie hlavne pre americké oko ktorý si takýto koniec vyslovene pýta :) Ináč celkovo to bol veľmi pútavý a pre mňa celý čas napínavý triler. 90% ( 24.10.2010 )