• Thriller

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Confession (2008) (epizoda)

Doznání je výborný díl. Přesně takhle si výborný díl představuji. Pořád se tedy nemohu přenést přes novou návladní, sere mě neskutečně. V tomto díle mě docela zaujalo herecké obsazení, hlavně Teri Polo a Tom Noonan. Tom hrál pedofila už v Papírových srdíčkách v Aktech X a taky v Přísaze, takže toto už je jeho třetí pedofilní role, a to jsem rozhodně neviděl celou jeho filmografii. Moc hezký díl a doufám, že takových v desáté sérii bude víc.

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Série 9 (2007) (série)

Devátá série nám přinesla jednu novou postavu, která na konci hned zase odešla a vzala s sebou ještě jednu hlavní postavu seriálu. První díl série byl úžasný. Pak se to tak nějak vezlo na nadprůměrných dílech, jejichž hlavním problémem byla ale utahanost děje. V polovině série to bylo ještě horší, kdy jsme mohli vidět naprosto průměrné díly, které neměly ani zajímavé téma, které je často pro díl klíčové. Na druhou stranu ale zase série neobsahovala žádný vyloženě průser nebo úlet. TOP 4 nejlepší epizody: 09x01 (Alternate), 09x09 (Paternity), 09x15 (Undercover), 09x17 (Authority).

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Cold (2008) (epizoda)

Od tohoto finále jsem možná očekával trošku víc. Bylo to fajn, ale nebylo to příliš intenzivní. Kdyby v hlavní roli nebyl Chester, ale kdokoliv jiný, ať už Liv, Elliot, Fin. Munch, Casey, nebo Melinda, prostě kdokoliv, bylo by to o level výš. Chester si ale vůbec za těch 19 dílů nezískal moje srdce, neměl jsem k němu žádný vztah. což se teď projevilo ve finále. Nakonec z celého dílu byla nejsilnější scéna mezi Casey a soudkyní Donnellyovou.

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Trade (2008) (epizoda)

Ze začátku mě Obchod vůbec nebavil, pak se to začalo lepšit a nakonec mohu říct, že se jedná o nadprůměrný díl. Děj obzvlášť v druhé polovině plynul docela rychle, postavy byly sympatické. Od Michelle Borth jsem čekal asi trošku víc, ale jinak to byl fajn díl.