Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(12)

Obsahy(1)

Dvacátnice Jessie žije typickým životem mileniálů v Londýně. Pendluje mezi dvěma zaměstnáními bez jakýchkoli vyhlídek a po vášnivé noci s filmovou hvězdou se musí potýkat s řadou nepříjemných komplikací. (HBO Max)

Videa (2)

Trailer

Recenze (4)

Leeslie 

všechny recenze uživatele

V prvni rade celkem prijemna odreagovacka ve stylu Girls s celkem sympatickou "na nic si nehrajici" hlavni protagonistkou. V druhe rade nezajimava romance s hysterickou afektovanou kr*vou, ktera ma potrebu se hadat a vytvaret dramata jen proto, aby si mela na co stezovat. Skoda, hodne velky upadek... 1. serie - 65%, 2. serie - 45%. ()

matushsvk 

všechny recenze uživatele

Príjemná jednohubka v dĺžke jedného celovečerného filmu. Sympatická ústredná dvojica a občasný humor zabavil aj moju polovičku. Slabšie 4 hviezdy ()

Reklama

Luciee113 

všechny recenze uživatele

Nenáročný příjemný seriál na dlouhý jeden večer (zvládla jsem obě série). Není to žádná bombovka, ale jestli vyjde třetí série, tak se určitě ráda podívám 😉 ()

qlqlo 

všechny recenze uživatele

U prvních dvou dílu Starstruck jsem si řekl: "Wow konečně komedie co za něco stojí". Ale v průběhu dalších epizod příběh spadl do kolejí klasických tuctovek. Dají se dohromady, něco se stane, jdou od sebe a nakonec se dají zase dohromady a vše dobře (čtěte jako nudně) skončí. Hlavní postava je však místy opravdu vtipná proto hodnotím jako mírně lepší průměr. ()

Galerie (119)

Reklama

Reklama