Série(3) / Epizody(18)

Dvacátnice Jessie žije typickým životem mileniálů v Londýně. Pendluje mezi dvěma zaměstnáními bez jakýchkoli vyhlídek a po vášnivé noci s filmovou hvězdou se musí potýkat s řadou nepříjemných komplikací. (HBO Max)

Recenze uživatele chrispe k tomuto seriálu (21)

Série 1 (2021) (S01)

Pro mě je tohle vážně příjemné překvapení. Škoda, že to s postupujícími díly ztrácí ostrost (první dva jsou nejlepší) a mění se jen v klasickou (trochu utahanou) romantiku. Jessie je super. 3,5* ()

Silvestr (2021) (S01E01)

,,Budu navždy skvrna v jeho sexuální historii!” :D Energie Jessie se mi líbí. ()

Jaro (2021) (S01E02)

Tohle se mi fakt trefilo do nálady. Dan mě vyděsil, Toma už mám ráda, Jessie miluju a malá nepodstatná zmínka o Praze potěšila. ()

Léto (2021) (S01E03)

Nezkoušejte mi tvrdit, že vás na konci nepíchlo u srdce! :D Ale teda chování Jessie (Dan) mi vzhledem k tomu, co se dělo v druhé epizodě vůbec nesedí. To je teda obrat. ()

Podzim (2021) (S01E04)

Už chápu, proč to má jen šest dílů. Tohle už tu bylo, jen se nám to víc vyhrotilo. Zatím nejslabší díl. Nicméně u koktejlů jsem si přiznala, že miluju i Kate. ()

Zima (2021) (S01E05)

Nebudu lhát, jsem ráda za Joeovo prozření. Jessie v depce dokáže být mrcha i dobrý rádce. Slabší 3,5* ()

Vánoce (2021) (S01E06)

Vánoce, i když nepravý, potěšily. Ruce hore mě rozesmály, ale jinak se to tak nějak rozpustilo v cukrkandlové romantice… jako by to s prvníma dvouma dílama už nemělo skoro nic společnýho. Škoda. ()

Série 2 (2022) (S02)

Druhá série je rozhodně horší jak první a navíc pořád o tom samým. Jak kolovrátek. Z Jessie tu udělali pokryteckou blbku. Nicméně patřím k těm, kteří i tak kouknou na třetí sérii. Pokud bude. ()

Zůstaň (2022) (S02E01)

Jessie a její malé nervové zhroucení mi nesedlo. ()

Zase Vánoce (2022) (S02E02)

Linka s dopisy byla totálně nevyužitá. Škoda. ()

Kolaudace (2022) (S02E03)

Plné naprosto uměle vyhrocených situací, které divák podle mě nemá šanci pochopit. A navíc furt na jedno brdo. Má mě rád(a), nemá mě rád(a). Jsme spolu, nejsme spolu… proč proboha. Nuda. 2,5* ()

Pohřeb (2022) (S02E04)

Pointa? ()

Valentýn (2022) (S02E05)

Ach jo. Proč z Jessie museli udělat pokryteckou kachnu? Člověk má chuť na Toma zařvat, ať vezme nohy na ramena. ,,Jenom chci, abys aspoň minimálně brala v úvahu i mě.” - ,,Proboha proč?” … !? ()

Loučení se svobodou (2022) (S02E06)

Nikdo mi nevymluví, že tohle není svým způsobem toxický vztah. :D 2,5* ()

Série 3 (2023) (S03)

Třetí série se mi fakt líbila. Měla jsem svýho favorita a fakt trnula, jaký rozhodnutí Jessie udělá. Fajn vztahová oddechovka. ()

Epizoda 1 (2023) (S03E01)

Člověk málem začal věřit, že to může být i nějaký díl hezký! Posledních pět minut.. !! A Liam se mi líbí. Proč ne. 3,5* ()

Epizoda 2 (2023) (S03E02)

Jessie + Liam = VŠL... Že? ŽE? ŽE?! ()

Epizoda 3 (2023) (S03E03)

Že si lidi nedaj říct a stejně se ten strup snaží znovu odloupnout. Každopádně já se na konci usmívala jak měsíček na hnoji. Skvěle Jessie! ()

Epizoda 4 (2023) (S03E04)

Nebudu lhát... Tohle bolelo! :D ()

Epizoda 5 (2023) (S03E05)

Lidi neštvěte mě! Tvůrci si mě pěkně omotali a já to prožívám jak puberťák. :D Zakopte už toho Toma někam hluboko pod zem!! ()