Stand-upová komička žila celá léta jenom prací, ale teď narazila na chlapa, co je na pohled dokonalý: chytrý, pozorný, úspěšný… to snad ani nemůže být pravda. (Netflix)

Olík

První polovina rovná se tak trochu odlišná romantika….to by bylo úplně v pořádku. Ne úplně typická hrdinka romantických komedií a její ušmudlaná romance s ne úplně typickým panem božským. Tohle mne docela bavilo. Bylo to jiné, nebylo to tuctové, mělo to zvláštní sklepní aroma. Pak se ale rozjela taková ta hurá akce, per tam jednu šílenou situaci za druhou…..no, podle mne na škodu, spíš bych uvítal držet se původní cesty. Možná tady máme novou škatulku „stan up romance“ a možná jenom jednohubku, která neurazí, ale vracet se k ní si moc diváků zřejmě nebude. ()

bearmeedek

Film určený pro ženy. Oproti podobným příběhům zde není krásný a dobře vytvarovaný muž, ze kterého se vyklube hajzl, ale obyčejný a nezajímavý chlap, který je stejně hajzl. Co dodat? Vydržet se to dalo. ()

Kitulinecka

Nová americká komedie o stand-up komičce a jednom zásadním „vztahu“. Celou dobu se to tváří jako fajn komedie, mladá žena, co se dostává do komických situací a potká zvláštního chlapa. Občas tam byl povedený vtip a nebylo to nic násilného, ovšem taky žádná Bridget Jonesová. Nakonec to není ani trochu romantika a celé vyústění mi přišlo úplně mimo a shodilo to i průměrnou první polovinu. Ten konec se mi opravdu hodně nelíbil, to se mi u komedie snad ještě nikdy nestalo, že by mě takhle naštval konec. Velká škoda tedy ... celkově je to kvůli tomu dost zbytečný film. ()

AndrewNewman

Určite to nie je také zlé, ako si podľa tohto hodnotenia myslíte. Je to taká jednohubka, ku ktorej sa už nevrátite, ale na prvý pokus je to fajn, pretože chcete vedieť, ako to nakoniec skončí. Škoda, že ten "záporák" nebol viac prefíkanejší, jeho lži by odhalila aj zamilovaná tínedžerka, nie to ešte žena po 30tke. Herec na to totiž rozhodne mal. ()

Heywood

Měla to být komedie, ale je to spíše příběh o pitomé a důvěřivé (nic moc přitažlivé) herečce, která samým hraním jiných postav zcela začala ztrácet smysl pro realitu. V 35 začnou ženě tikat biologické hodiny a mozek se zatemní. Podvodník je obvykle velmi mazaný a takovéhle feministky jsou pro něj snadná kořist. Prokouknout jej není snadné, ale při výčtu totálních lží se nakonec každý zaplete do vlastní sítě. Nakonec se i zde vše podělá a divák začne být smutný a možná už i otrávený. Film je postaven na dialozích, vše ostatní je jen kulisa prokládaná panáky, komickými výstupy hlavní hrdinky v malých divadlech a šílenou americkou Číňankou (Korejkou apod.) Příval slov v hodině a desáté minutě začne být otupující a zároveň vyčerpávající. Konečně se podvodník přiznává, ale zase opět vidíme chudáka, který svou duševní bídou připomíná především politiky. Budeme si muset říci, kdo si co vlastně nakonec zaslouží. Protože lump to nakonec zkusí s pomocí soudu, protože dobrý herec to po prvním průšvihu nevzdává. Někdy se musíte do darebáka obout. Film neurazí a to poučení pro zoufalé ženské, že mají dát na instinkty má cenu velkou. Protože léčit feminismus točením filmů, kde ženy a dívky chlapy kopou do rozkroku a sekerou jim upravují pěšinky řešením není. 60% ()

LordMalak

Trpěl jsem, ale řekl jsem si, že vydržím do konce. Upřímně mě nenapadá, jak tenhle námět mohl někdo schválit, zápletka je průhledná, nepřináší nic nového. ()

Pignon

Tak spíše “papírově dobrý”, že? A k romantické komedii to má blízko, jako Severní Korea k demokracii. Jednoduše feministní poprava v neudýchatelně melting pot nátěru Netflix. ()

Zix.

Na první pohled to vypadá jako klasická romantická komedie, která ničím nepřekvapí, ale konec příběhu je drsný a na film překvapil. Líbí se mi jak film vystihuje dnešní dobu, jak chce být každý nejlepší a vynikat. Kdo má problémy a neúspěchy, tak je často svádí na jiný. Hlavně ale krásně ukazuje šikovnost některých podvodníků, kterých je víc než dost. Asi každý zná i z reálného života člověka jako je Denis - obyčejný jako většina lidí nebo hůř nula, ale za pomocí lží a keců se ze sebe snaží udělat před ostatními někoho, kdo je něco víc a i když většina ví co je zač, tak se samozřejmě najde občas pár lidí co ho neznají a skočí mu na to. Moc se mi líbila Iliza Shlesinger, ta ten film hodně táhla, tak doufám že o ní v budoucnu ještě více uslyšíme. ()

quokam

Zanrove tezko uchopitelny film o setkani dvou lidi, z nichz jeden chtel zazit, ze je uspesny, druhy zas uverit, ze je milovan a zahrnovan zajmem.. Cista komedie to neni, ciste drama take ne. Balancuje to na hranici. Smutna komedie, odlehcene drama. Je to umelecky zamer nebo umelecka nesikovnost? Priklanim se k odpovedi a. Namet by se dal klidne natocit i jako cistokrevny thriller. Jako na netflix dobry. Melo to presah, nebyla to prvoplanova blbost vycucana z prstu, kapet vsak tomu chybela atmosfera.Jo, byla tam lesbicka. Herecka v hlavni uloze dobry. Ze stand up vystupy nejsou v amer filmech ci serialech vtipny je vcelku normalni jev. Za mne tezko uchopitelnych pade pro. ()

vimluk_CZ

Na papíře dobrý, v reálu ale nic moc. Příběh o stand-upové komičce, které jsem bohužel její hraní moc nevěřil. Některé dialogy vedou do prázdna, jiné jsou jasné ještě před tím, než se k nim vůbec dostaneme. Chování hl. postavy a její kamarádky je dost často přitažené za vlasy - hlavně teda to jejich věčné kvílení. Co ale byla trefa do černého je rozhodně hlavní myšlenka filmu - coby odraz dnešní doby, převážně internetu, kdy se chceme všichni zalíbit ostatním a neprezentujeme se takoví, jací jsme. A co si budeme nalhávat, kdyby příběh skončil na konci úplně opačně, bylo by to možná ještě přesnější pojetí reality. 55% ()

ezop1012 odpad!

Za úvod jedna hviezdička, ale, čo z toho nakoniec bolo je to strašné ako, keby sa scenárista opil alebo fetoval. A ten emericky súd na koniec, strašne hlúpe a tupé. Vlastne teraz, keď tak premýšľam tak musím zobrať aj tu jednu hviezdičku za stratený čas. ()

Cynies

Tento film začíná jako běžná lovestory, která je prokládaná standupovými vystoupeními hlavní hrdinky Andrey. S ní postupně prožíváme přechod z kamarádství do vztahu s mužem, s kterým si vztah moc představit neumí. Moc nepřebírej, abys nakonec nepřebrala, je jedno z mnoha klišé, která si žena během života vyslechne. Tak i Andrea nedbá na své instinkty a rozhodne se, že si Denis šanci zaslouží. Film si každopádně šanci zaslouží také. Především díky tomu, co zazní v jeho samotném závěru. Andrea popisuje při soudním přelíčení, kdy je obviněna z Denisova mučení: „Denis i já jsme si podobní v tom, že jsme frustrovaní z toho, co jsme v životě nedosáhli.“ Film ukazuje dvě strategie přístupu k životu. Buď boj za vlastní místo ve světě nebo únik do hraní her, vymýšlení lží a vytváření iluze o sobě samém.  Za mě je Na papíře dobrým filmem s kvalitním scénářem, vtipnými výstupy a hlavně s hlubší myšlenkou. Notorický lhář se nedá změnit, od něj se musí člověk držet co nejdále a možná ušetřit jiným podobné zklamání. Proč ne třeba billboardem zakoupeným za snubní prsten. ()