Reklama

Reklama

Ferry

Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Jak začínal narkobaron Ferry Bouman ze seriálu Undercover? Co bylo předtím, než ovládl podsvětí a dostal se do hledáčku policie? (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (37)

McGuffin 

všechny recenze uživatele

Mladá štíhlá blondýna ze Severního Brabantu na jihu Nizozemska sbalí postaršího nemluvného tlouštíka z Amsterdamu jménem Ferry, povoláním gauner. Který sice přijel na venkov zlikvidovat trojici mládenců zabivších syna jeho zaměstnavatele, a pohádat se se sestrou, ale její láska ho nemine. A jen ta je příčinou smíru se sestrou, vraždy zaměstnavatele a všech svých kolegů a počátku obchodu s drogou produkovanou posledním mládencem z trojice, blondýny bratrem. P.S. To je zpráva o scénáři Nico Moolenaara a Barta Uytdenhouwena, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Když za život pár nizozemských filmů shlédnete, tak už Vás jen tak něco nerozhodí. Film Ferry mě tak nijak zásadně ničím nešokoval. Jenom mě překvapila ta občasná absurdita situací a i fakt, že na západě, v zemích Beneluxu, vládne mafie. Kdo by to byl na západě řekl, že? Film vnímám jako vstup do světa seriálu, který, musím říct, mě docela zaujal. Tak třeba v budoucnu někdy dám šanci i samotnému seriálu. ()

Reklama

klukluka 

všechny recenze uživatele

Výbornej prequel k seriálu Undercover, kterej si zajímavě neotesanej Frank Lammers ukradl v mých očích z velké části pro sebe. Takže mi dnes stačilo vidět jeho tvář, nápis Ferry a okamžitě se měnil pořadník mých priorit na večer. A vůbec nelituju, byl to fičák! Díky tomuhle filmu toho o Ferrym víme mnohem víc, jeho postava tím získala mnohem větší plasticitu. Stejně tak postava jeho přítelkyně Danielle. Bylo fajn vidět zrod a genezi jejich vztahu, i počátky Ferryho podnikání. Téhle partičce kolem Undercover se povedl i tento film, v tom mám naprosto jasno. Jediný, s čím si lámu hlavu, je, v jakým bych si to teď pustil pořadí..? Chtěl bych prvně vidět film, nebo bych i napodruhé začal serošem..? Ten mě totiž bavil přece jen o poznání víc. ()

Kushina 

všechny recenze uživatele

Příběh obyčejného mafiána, co ukázal srdce a dokázal to, že nemusí být nutně zmrd, i když zmrdem jako mafián trošku být musíš. 2 náhodičky co se staly a obě měla na svědomí žena :D Není to náhoda? Chvílemi to bylo dost ukecaný, ale dobrý zápletka a nebylo to nijak extra přeplácaný, na druhou stranu kdo má rád nabušené akčnáky, kde je spoustu střelby a akce, tak u tohoto filmu si toho moc člověk neužije, krom pár ran ve finále to bylo takové hodně soft. 65% ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Belgicko nizozemská gangsterka řízlá trochou romantiky, která je prequelem seriálu Undercover (2019) , který přirovnávají k evropskému Narcosu (2015). Ten seriál jsem neviděl, nicméně, tenhle film v této kategorii se mi zdá spíš průměrný, s hrdinou, který mi nepřirostl k srdci ale to belgickonizozemské prostředí s neokoukanými tvářemi je aspoň trochu osvěžující. ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama