Kimagure Orange Road (TV seriál)

• japonský

きまぐれオレンジ☆ロード

Kimagure Orange Road

Animovaný / Drama / Komedie / Romantický

Japonsko, 1987, 48x25 min

• VashCZ

Viděny dva díly, další dva jsem proskipoval. O školních láskách. Na pozadí jsou telekinetické schopnosti a různé až dětsky vtipné situace, které hlavní příběh doplňují. Pokud by mi bylo 15, asi bych dával 5 hvězd. Po technické stránce dobré zpracování, dramaturgicky ještě lepší. 90% anime co jsem viděl mělo horší koncepci a střih. V podstatě není na co bych si mohl ztěžovat... a já mám připomínek vždy hodně musím se brzdit, abych nezazdil dobrý film :-D. Ač je hlavní postavou chlapec, myslím že to není až tak dominantní a dívky na seriálu budou viset. Až budete chtít vzpomínat na školní lasky, je tu Orange road. Dávám 4 šedé hvězdy.(16.6.2019)

Kultovní seriál. (BTW 8,3 na IMDB)(8.9.2007)

• Subjektiv

Kyosuke mě svou neschopností se pro cokoliv rozhodnout nekonečně štval. Zase jednou seriál, kde mě vůbec nezaujaly vztahy hlavních postav. Buď v nich není žádný vývoj nebo je v nich předvídatelná oscilace mezi stavem v pohodě a stavem naštvaná. A humor, který by to mohl zachránit, to v mých očích spíše ještě o malinký kousek potápí.(23.3.2007)