Tajná centrála

• USA Secret Headquarters (více)

Dvanásťročný Charlie Kincaid (Walker Scobell) je obyčajný a veľmi zvedavý chlapec. Jedného dňa po vyučovaní spolu so spolužiakmi odhaľuje tajomstvá otcovho domu. Keď v pivnici nájdu tajnú centrálu najmocnejšieho superhrdinu na svete - Strážcu, je jasné, že týmto superhrdinom musí byť Charlieho otec Jack (Owen Wilson). Charlie je zaskočený, pretože v poslednom čase si s ním veľmi nerozumie a netuší, že vo voľnom čase ochraňuje svet pred silami zla. V tej chvíli však na Strážcovu základňu zaútočia žoldnieri vyslaní zloduchom Argonom (Michael Peña), aby superhrdinovi ukradli vzácny zdroj energie. Charlie a jeho kamaráti musia využiť všetok svoj dôvtip a odvahu, aby odrazili útok, ochránili sídlo a majetok superhrdinu a napokon aj celý svet.  Rýchlo však zistia, že záchrana sveta nebude taká jednoduchá! (TV JOJ)

ESNYR

Netuším proč má kdo zapotřebí pořád točit tyhle, řekněme zajímavě pojmuté, filmy dětským stylem tupých neandrtálců v dospělých tělech a nadprůměrně geniálně dokonalích dětech. Už po 30 minutách jsem vysloveně trpěl protože to prostě nefunguje. Vzdal jsem to po hodině a fakt nemám sílu podobné věci dokoukávat. Kromě velmi slušných PÍSÍ triků to je hromada tak klišovitých klišé a tak trapného trapna že se styděly i děti a dcera prohlásila že chudáci ti herci že v tom musí hrát. Netuším kolik Owen dluží peněz ale tohle ponižování si mohl odpustit. Jedinej kdo tu zkoušel něco předvést je Walker Scobell a to je dítě. Holky byly na pěst úplně všechny. Fakt netuším kdo si pořád myslí že tyhle věci budou vtipné. ()

Heywood odpad!

CGI perfektní, přesto naprostý imbecilní odpad. Možná děti ve věku 4-6 let budou mít jiný názor, ale tohle byla slátanina tak trapného kusu až to bolelo. Tak místo Batmana teď Strážce, kterému místo sluhy pomáhá cizí inteligence a technické hračičky na styl Ironmana a Jamese Bonda a ty  měly zachránit film, který byl hudebně děs, herci děs, kompars dětí děs a politická korektnost z toho zvracela opět děsivě. Od dvojice Owen Wilson a Michael Peña bych čekal , že se pokusí tuhle slátaninu zachránit, ale zjevně to nešlo a "vtipný konec" byl opět jen hnus. Máme doma, na chatách i v autech senzory, aby se nám do nich nikdo jen tak nevlámal, tady si dětičky vlezou do supercentra a " a co jako vole", jo? Asi tak o divácích zřejmě autoři filmu smýšleli: "A co se jim volům nelíbí?" Nelíbí a navíc nejsme volové... ()

Zagger

upe vklidu, je to pro decka a musi se to tak brat, a ne si honit klubacove triko :) Scenar je stupidni gulas, nicmene oproti Suicide squad s obri hvezdici je tohle oskarovy velkofilm stoleti... Momonu bych jako decko beztak tez balil, tak jako jsem si sbalil moji rejzi :) Decka byly otravne a dost cringe jsem musel skipovat. ()