Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! (TV Nova)

vikino1 odpad!

At se nikdo nediví, že českej národ degeneruje, když se do televize vypouští takový sračky, a ještě se to prezentuje, jak je to oblíbený, boží a děsně cool - no prostě YOU MUST SEE ! Love Island - aneb kámen píchá cihlu. A když si kámen nenajde cihlu, tak jde z kola ven. Moc by mě zajímalo, kde nabírali casting, protože to co se sešlo na kanárech, to je teda výkvět společnosti. Dospělí jedinci s rozumem dětí chodících do přípravky do mateřské školky. Mařky umělý, úplně vylízaný zlatokopky s chováním dvanáctiletých kravek co o životě ví úplný hovno. A tak jediný, co se po nich chce, aby roztáhly nohy. Nejlépe všem, aby vzniklo co nejvíce konfliktu. Aby se jim zbytek zdegenerovanýho národa mohl smát. A to jsem přetrpěl 3 díl, abych si udělal obrázek o této suprreality show. ()

dr.horrible

Mám takú kamošku - kamošova žena, ona s nami kuká naše filmy, chodí s nami na koncerty, aj keď ju to vôbec nebaví, tak si aj my občas kukneme niečo jej. No. Tak som videl tri časti Love Islandu. Čo je furt málo na vyvodenie záverov, hlavne ak chceme porovnávať s Like Houseom, z ktorého som videl ešte menej. Toto je určite vydržatelnejšie. Zatiaľ čo Like house staval na fejkových charakterových črtách a fejkovom intelekte, Love island pracuje s fejkovými citmi. Tie zahráte jednoduchšie, obzvlášť keď ste insta modelka. Kamoška im to žerie. Stále nerozumiem, prečo tam spolu nesúložia? 🤔 #peknekozy #nuda ()

castor

„Nevím, jestli tohle je správná cesta, víš. Já chci prožít jako svoji lásku, víš, nechci jako kazit tvoji lásku!“ Kucííí skočí do fitka, holky zase vyměnit plavky za ještě titěrnější. Parta z plakátu údajně hledá lásku. Nehledá. Hodlá se jen zviditelnit (kdo ví před kým asi) a ideálně odejít s tučnou výhrou domů. Tak či onak začíná boj o přežití. Dokáží se sami najíst? Nespadne na některého z nich činka? Zvládnou přečíst textovku, když v ní bude nějaké cizí slovo? Bude jejich outfit dostatečně provokativní? Utáhne jejich srdce příliš velký nápor emocí? Zvládnou počítat do dvou, aby se mohli spárovat? ()

Mouzon odpad!

esence zvrácenosti, kterou jsme nepotřebovali, ale kterou si zasloužíme… pokud v lidstvu veškeré zbytky elánu k usilování o nějaké “lepší zítřky” nestihli zadusit Trump a podobní, tento opus zdvihá pochodeň zmaru a dokonává práci za ně… Leibniz tvrdil něco v tom smyslu, že náš svět sice není a nikdy nebude dokonalý, ale je to ten nejlepší z možných světů – kdyby viděl LOVE ISLAND, netvrdil by to… ()

Paxxx.cz odpad!

Přehlídka "dokonalých instragamových" lidí, které si ani neumím představit jak mohli fungovat v běžném životě. Narcistyčtí typci s pekáčem akorát zajímá kolik zvednou na bench a polovina z nich se chlubí tím, že jim lůžkem prošel počet ženských podobný průměrnému pornoherci. Ženské půl dne stráví před zrcadlem, kde se zkrašlují probírají kraviny, mají desítky požadavků na svůj protějšek, přitom težce pochybuji, že alespoň jedna z nich umí udělat svíčkovou či nějaké naročnější jídlo než je čínská polévka ze sáčku. Řada z nich navíc má dost promiskuitní minulost a tvrdí, jak se strašně chcou změnit a hledají trvalý vztah - to je stejně pravděpodobné asi jako že by zítra venku padaly z nebe peníze. Pro mladé lidi je todle vyložene odpadní návod jak žít svůj život. Moje rada - řešte charakter a ne to jestli si najdete nějakého člověka co ma na instagramu dokonalý život a můžete se jim chlubit před svýmí přáteli, jelikož je vysoce pravděpodobné, že se na Vás takový človek jednoho dne vysere. Možná se občas zabavím nad hloupostí, kterou tento pořad doslova překypuje, ale je mi celkem ukradené, kdo tuto "show vyhraje"... ()

• Do jedné z řad se přihlásil i vítěz druhé řady Survivor Česko & Slovensko (od r. 2023) Tomáš Weimann (ještě před svým účinkováním v ní). Prošel castingem a byl osloven, zda by se do již probíhající show připojil jako tzv. bombshell. Po předložení jeho podmínek už se mu nikdo neozval. (Olík)
  • Všichni účastníci ve vile mají telefony značky Vivo. (TheSlezy)