Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! (TV Nova)

DominikMH

Slečny sympatický, kluci nic moc, ale vibe je z toho dobrý. Na to, že je to český, tak to není zas tak strašný oproti jiným shows a dokáže se vyrovnat zahraničním, který taky nejsou tutovka, ale lidi to mají rádi a sledují to. Tuhle show prostě pochopí jen mladší lidi, to samé s originální verzí nebo Too Hot to Handle. Pro starší generace to holt není a ani to nepochopí jako většinu moderních věcí. Jsem spokojen, je to fajn na odreagování. ()

Wercing odpad!

Předsudky jsem měla dříve, než jsem si to vůbec pustila, přiznávám. Nicméně byly jen slabým odvarem oproti skutečnosti. IQ soutěžících dohromady nepřevyšuje dvoumístné číslo, moderátorka nevím, kde se vzala, ale moderovat neumí. Chápu, že každá reality show musí být kontroverzní, aby o ní lidé diskutovali a ze zvědavosti minimálně 1 díl zhlédli, ale toto ???? Toto je jen ODPAD, který není ani zábavný, ani koukatelný....prostě zcela k ničemu! ()

Rajec odpad!

Něco tak blbého jsem v televizi už dlouho neviděla - a to včetně účastníků i moderátorky. Lidí, kteří se dobrovolně rozhodnou plýtvat časem na takovou kravinu, je mi upřímně líto. Stačilo mi 10 minut a "never ever". ()

Hanecek odpad!

Krásná těla, nádherné prostředí, žel, součet IQ všech zúčastněných je max. 500? Například Petr by si měl nechat odoperovat hlasivky. Poslouchat jeho "moudra" je možná už pokus o sebevraždu. Já třeba v pořadu nerozeznával, kdo je Slovák a kdo je Čech, protože zvraceli z úst všichni takové hovadiny, že jsem spíše přemýšlel, jestli Rejsek obecný má větší mozek, než oni. Vlastně nejchytřejší na obrazovce nakonec byl ten růžový nafukovací plameňák v bazénu! Viděl jsem to jednou a naposled. Neskutečná zhovadilost!!! ()

kubikk odpad!

Chtěl jsem tomu dát šanci, ale dívat se na to nevydržím, protože je mi trapně za ty lidi a za ten štáb. Já pevně věřím v to, že je to všechno jen hrané a že ty lidi mají nějakou inteligenci. ()

Bagrowitz odpad!

Bohužel, nejde dát nic horší ho než odpad. Příšerný, rve mi to koule. Tohle vyjde draho, každá scéna kde jsou ženský musí štáb stát tak dva/tři mikrofony. Týpci jak z vesnický diskotéky co si vyslechnou vylitý srdíčko ale hned by jim v drinku rozpustili rohypnol. Hudba jak z nějakýho lowcost porna. Kdyby to alespoň bylo porno… tak zamhouřím jednu předkožku. Chce se mi zvracet. ()

Di.ana odpad!

Tak rada by som z chuti vyjadrila svoj názor na túto reality šou, ale nechcem pobúriť čítajúcich. Zhrniem to teda do jednej veľmi slušne sformulovanej vety : Nemá to absolútne žiadnu úroveň a je mi z toho nevoľno. ()

Buldy

Ahoj lidi,  nemohl jsem si pomoct ale ze zvědavosti jsem shlédl zatím všechny díly (15 dílů) tohoto pořadu abych byl v obraze a bohužel musím souhlasit s většinou lidí tady co píší recenze na tento pořad. Je to totální odpad! ...ale protože nechci autorům pořadu ukřivdit, :-) tak dávám jednu hvězdu za ty některé "pěkné" kurvy/herečky co tam "soutěží" a ano bohužel jen jednu hvězdu, protože jsem zvyklý dávat kurvám/herečkám v takovémto obdobném pořadu "někdy" plný počet ale to by se nesměly zahalovat ale ukázat svou přirozenou krásu celého těla... ...a ano píši "herečky", protože je to vše jen "divadlo/hrané" pro televizní diváky, když si všimnete jak se třeba líbají, tak to není upřímné a není tam ta opětovaná "láska/cit" k protějšku i doteky těch herců/hereček jsou prostě hrané... ...bohužel musím uznat a když si všimnete i Vy ostatní, že i v "obyčejném" pornu nebo jiném romantickém filmu nebo možná někteří i Vy sami co jste zamilovaní a pozorujete se při líbání, tak si nedáváte jen pusu zavřenými rty jen jako při pozdravu nějakého známého ale dáváte si pořádného francouzáka/jazykem "až někam do krku" :-) aby jste procítily tu lásku/city přece... ...a to nemluvím/píši o dotekách jak se oni účinkující/soutěžící chovají, tam prostě ta láska/zamilovanost u nikoho není, je to prostě vše jen přetvářka, vše domluvené a hrané jako divadlo... ...a ještě některé ty záběry kde jde jasně vidět že je ten pořad celý předtočený/prostě amaterismus, atd., atd., atd..., toť vše. Ps.: snad nám ty kurvičky dají aspoň nahlédnout své přirozené kráse celého těla, když je to takový odpad pořad a nevhodný pro dospívající mládež/možná i pro ostatní rozumné lidi. ()

Tobacco

Určitě lepší než like house, ulice, ordinace a nevím co dalšího za hovna vyplodili české televize. Ale furt bída. ()

710.cz odpad!

Kdo první si užene nějakou hnusnou pohlavní nemoc? Komu prvnímu odpadne? Dozvíte se online od plastikového reproduktoru Niky Moravcové.... ()