Nikdo nevyvázne živý

• Velká Británie No One Gets Out Alive (více)
všechny plakáty

Zoufalá Mexičanka bez dokladů se nastěhuje do zchátralého penzionu v Clevelandu. Jenže to, co tam zaslechne a uvidí, ji rozhodně neuklidní. (Netflix)

Sopholojong

Dostat do ruk tento scenar Wan, tak by z toho urobil dalsiu hrozy-plnu delikatesu sezony. Schmatol ho vsak podpriemerny rutiner neznameho mena, snaziaci sa dve tretiny strasit par nevyraznymi buchnutiami dveri, alebo dunenim sprchy. Do toho az parodicke duo hotelovych buranov, sluziacich akemusi "del torovskemu" monstru (dizajnovo vyborne odvedene) so stokrat videnou modelovou hrdinkou "v nesnazich". ()

Zeuke

Takže nějaké strejda našel kamenou truhlu s něčím mrtvým, vzal si to domu, protože proč ne, že jo. Pak začal mumii v truhle dodavat ženský na požer a to včetně manželky a tak ho jeho dva synove vodkrouhli a začali sami dodavat truhle ženský, až se jedné povedlo zdrhnout, zmasakrovat bratry a stát se novou paničkou mumie z truhly 🤦‍♀️ ()

flyer.nick

Tvůrci se snaží tlačit na pilu a od první minuty budovat jakousi děsivou a temnou atmoféru. Moc jim to ale nefunguje a první hodina by se dala zmrsknout do pěti minut a výpovědní hodnota by byla stejná. Pak z krabice vyleze něco se zubatou vaginou a za minutu je po filmu. Spíš to mělo být naopak. Na konci tak zbyde až moc nezodpovězených otázek a jako celek to nedává moc smysl. ()

Corpse_Bride odpad!

Totálna sr---a. Ďalší shitný "horor" z produkcie N - tí radšej nech sa držia svojich seriálov ... Ľutujem, že som to vôbec dopozerala až do konca ... ()

Milo384

Mladé ženě se nic nedaří, přestěhuje se do rozpadajícího se domu, slyší a vidí podivné duchy. Tato část byla docela nudná, ale druhá polovina už měla atmosféru, trochu brutality a podivného démona. Průměrný horor. ()

marttul

Ty bláho...taková parádní duchařina to byla a mohla být. Ale to, co vyleze (doslova) na konci. No nic... Škoda. ()

gonzo

Při první konečně napínavé akci jsem se podíval na hodinky: 51. minuta. Do té doby jen náznaky a nepodstatné minizápletky. A půl hodiny na to konec. Dvě hvězdy za sympatickou a schopnou herečku a za design příšery. ()

dragonfire odpad!

První půlku jsem si říkal, o co tam asi půjde. Můj zájem rychle klesl a přešlo to v jedno velké: KDY UŽ TO SKONČÍ? Tohle nedávám. Ta CGI babka se zubatým rozkrokem byla extrémní přepal. Hrozně random film. Ani mě nepřekvapuje, že je něco takového na Netflixu, poslední dobou se není čemu divit. ()

Miroslav.Zac

Adam Nevill je skvělý spisovatel a já se po Rituálu těšil na další film podle jeho příběhu. Bohužel jsem předlohu nečetl, takže nevím, jestli film zprznili jeho tvůrci, nebo to byl problém předlohy samotné, ale tohle mě tedy nedostalo. ()

Little_Sawy

Fuu, neviem no, zrejme ma to nijak neoslovilo. Aj keď nemôžem povedať, že do posledných 20 minút to bol celkom light exploation filmešek jak vyšitý. Niečo tam buchlo, niečo puklo, sem tam sa zjavil nejaký bubák, ale nič viac. Atmosféru to celkom malo, nevravím že nie, aj bratia boli celkom pošahaný cvoci, a barák pekne creepy. ()

lineker

V podstatě jsem rád, že z tohoto jsem vyvázl živý já. Takový béčkový zašmodrchanec, který vám nakonec nedokáže předložit ani obstojné vysvětlení. Jo, a ta kobylka křížená s kopretinou byla spíš jak na maškarní bál než do závěru filmu coby tajemné stvoření. ()

C.A.T.

Nebylo to špatné,na jedno podívání dobré. Naivita hlavní hrdinky by se se zavřenýma očima dala i překousnout,ale co mě posledních pár let pěkně vytáčí je jedna věc, a to absolutní nevysvětlení bubáka. Prostě se tam prdne nějaký monstrum, který může vypadat sebelíp, ale odpovědi na otázky kde se vzal, proč dělá to či ono nebo konkrétně zde proč chce ženy, proč bere hlavy, proč ta bedna, proč motýli a tak dále, ..... asi moc práce nebo nevím, co si o tom mám myslet... hlavně, že násilí je vidět pěkně do detailu,ale poctivě dotáhnout příběh to ne... ()

PMU

No tak tohle mě hodně nebavilo. Sympatie postav nula. Příběh nula. A vlastně i ten zbytek fakt bída. Horor bez šťávy, beze strachu, bez napětí. ()

Dalajlada

Film má výbornou atmosféru. Po nějaké době se však kvůli nedostatku důvodů k atmosféře stane atmosféra nudnou. Celkově to však stojí aspoň za jedno zhlédnutí. Herci jsou přesvědčiví, monstrum vypadá super bizárně. ()