Reklama

Reklama

Bright: Duše samuraje

  • USA Bright: Samurai Soul (více)
Trailer
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Thriller
USA / Japonsko, 2021, 80 min

Obsahy(1)

V Japonsku zrovna začala éra Meidži, ale tenhle ronin má jiné starosti. Musí totiž spojit síly s orčím zabijákem a zkusit zachránit elfí sirotu před společným nepřítelem. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Jedna prachbiedna hviezda za akúkoľvek akože snahu o rozšírenie zaujímavého sveta. Inak tu nevyšlo absolútne vôbec nič, od hudby, cez otrasnú animáciu, katastrofálnu štylizáciu, neprehľadné súboje (a to je animácia), o ničom dej atď. atď. Neodporúčam a je to hanba aj pre Netflix aj pre Bright všeobecne. Niežeby prvý film bol extra revolúciou, ale toto je doslova jeho urážkou. Takto to vidím aspoň ja. Anime filmov a seriálov som videl kopu a nielen od Netflixu, ale toto je absolútny prešľap na všetkých frontách. ()

toi-toi 

všechny recenze uživatele

Priveľmi pomaly plynúca jednohubka. Dej je prostučký a keby sa zdynamizoval mal by film  tak 20 minút. Štýl je však veľmi príjemný a postavy pôsobia osobnejšie, i keď animácia je strnulá. ()

Reklama

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Jelikož Bright 2 se bude teprve natáčet tak někoho napadlo natočit než vyjde dvojka animák a podojit z toho nějaké love a vznikla tahle slátanina. Tak, že jednooký samuraj , elfské děcko   a ork hledají jakousi zemi elfů pak zjistí, že ta elfka umí cosi s hůlkou co, když udělá zavládne mír a po nich jdou dvě skupiny jedna je zlá a druhá hodná (tahle zde skoro ani není) a to je celý film.  Animace je hnusná jde vidět, že se okolí ani nehýbe a ty postavy jsou umístěné do mrtvého prostředí (krásně to jde vidět na té trávě, že po ní šlapou a nic jí to nedělá) 40 procent v podstatě pokud to neuvidíte o nic nepřijdete. ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo pro mě hodně velké šlápnutí vedle. Něco pro mě tak vizuálně nepěkného a scénáristicky stupidního z produkce Netflix jsem už dlouho neviděl. Ta animace vypadá dobře tak akorát v některých soubojích, kdy to má jistou dynamiku, jinak po zbytek času je to otřesné. Exteriérům chybí nějaké pěkné prokreslení a detaily, protože jinak tu vše působí strašně prázdně a divně, skoro jen jak umělé kulisy a ani rotující kamera, snažící se nám ukázat nové pohledy na scénu, když je takhle prázdná a divná, tomu nepomáhá. Postavy, když jsou ve městě a kolem nich jsou další, vypadají jak z nějaké staré a špatné hry, kdy pozadí a postavy absolutně neladí k sobě a zase to jen vypadá blbě. Prostě a jednoduše, tohle dokoukat bylo pro mé oči velké utrpení a vše působilo na Netflix produkci neskutečně lacině a uboze. No a pak je tu příběh, což by se dalo shrnout do podivné japonské fantasy, která mě nejvíc překvapila svými stupidními zvraty, které si pán scénárista často tahal ze zadku, nebo byly předvídatelné až hanba. K tomu velmi nepovedené dialogy, které na mě místy působily, jako by je psal nějaký student prvního ročníku základní školy. A vše vůbec nedrží pohromadě, ani to tempo… Už se ani nechci dál rozepisovat, chci zapomenout na to, že jsem si tohle vůbec pustil a ztratil s tím hodinu a půl, kterou jsem mohl věnovat něčemu konstruktivnímu. Odpad nedám, protože ve sbírce všeho, co jsem viděl, tohle plave pár centimetrů nad mým osobním dnem, takže 1/10. ()

moviefreak 

všechny recenze uživatele

Ja, že sa pozerám na What If od Marvelu a zabudol som, že kukám Netflix :D Zbytočne dojenie filmovej značky, k tomu je to celé nakrútená hyper štylizovane čo sa do historickej doby absolútne nehodí. Dej MEH, postavy kvôli animácie odporne nesympatické ale aspoň sme dostali drsné a krvavé súboje. Ale ďakujem, už si niečo takéto neprosím, radšej pokračovanie filmu. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama