Bývalý kriminálnik sa snaží vrátiť na dobrú cestu, ale neprestajne naráža na vážne problémy. Jeho priateľku zatknú za predaj cracku policajtovi v utajení. Aby boli obvinenia proti jeho žene zrušené, dohodne sa s policajtom (Michael Biehn), ktorý vyšetruje obchod so zbraňami, a súhlasí, že mu pomôže dolapiť kriminálnikov. Okresný prokurátor však nie je spokojný s výsledkami, čo vedie k ďalším komplikáciám a konfliktom. (nessbeal)

Asgard

Další proklatě černý film s příběhem ovlivňovaným neočekávanými událostmi. Osobně jsem si film užil od začátku do konce, ale řekl bych, že délka filmu je ideální, být totiž o něco delší, už by asi nebyl tak zábavným. ()

SeBig

Woodbine mám rád, tak sem snim chtěl zkusit film, kde má větší roli. Nuda samozřejmě nesměla chybět. ()

Rakosnicek77

...je to o zbraních a penězích. Je to o těch, kdo prodávaj a kdo kupujou a o těch co umírají. Je to o mladých lidech žijících na kraji snu, který končí propastí... Jak jednou do tohoto soukolí zapadneš, tak ven to jde už velice těžce. V roce 1995 vydala spol. Q Film Bratislava na VHS ()

• Natáčelo se v New York City (New York, USA). (BMW12)