poster

Chuť zabíjet (TV film)

 • USA

  Taste for Killing, A

 • Československo

  Chuť zabíjať

Akční / Drama

USA, 1992, 87 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • vegetol.mp
  ***

  Průměrný televizní thriller s odfláknutým koncem, na které opravdu zaujme jen dobrý Michael Biehn, jako psychopat Bo. Dějově podobné jako Hra naslepo s Rutgerem Hauerem. Jinak český dabing naprosto katastrofální.(9.1.2010)

 • raduna01
  **

  Přátelé Blain a Cary dokončili střední školu a chtějí společně studovat práva. Přes léto se rozhodnou pracovat na ropné těžní plošině. Protože pocházejí z bohatých rodin, nemají to mezi dělníky lehké. Všichni je považují za rozmazlené a nic jim neulehčí. Spřátelí se s nimi pouze jejich spolupracovník Bo a oba přátelé jsou mu vděční, že se jich proti ostatním zastává. Nevědí ale, že Bo je nebezpečný psychopat. Po jedné prohýřené noci opilý předák Blaina a Caryho napadne a Bo ho chladnokrevně zabije. Vyděšení chlapci chtějí vše ohlásit na policii, ale Bo jim poradí, aby to nedělali, protože policie by jim nevěřila. Potom je začne vydírat a své požadavky neustále stupňuje. Blain a Cary jsou už tak zapleteni do lží, že se jim zdá, že není cesty zpátky. Když však Bo před jejíma očima spáchá další vraždu, musí něco udělat.(15.8.2011)

 • Kokos
  ***

  Neni to bomba, která by položila svět na kolena, ale taky to nepatří do sorty podřadných rádobythrillerků, které nechtěně pobaví rodinku u večeře. Dojem výrazně sráží kazetový dabing, to snad namlovali údržbáři dabingovýho studia.Jinak dost přiblblej konec...ale v průběhu filmu se objeví pár zajímavých scén...průměr.(30.8.2003)

 • leonskennedy
  **

  Michael Biehn skvělej ale to je všecko,Bateman jako mladej zatím bída a příběh včetně tý zamilovaný nesourodý dvojice příšerný!(1.5.2018)