poster

Velký třesk

 • anglický

  The Big Noise

Komedie / Dobrodružný / Válečný / Romantický

USA, 1944, 74 min

 • Skip
  ****

  Tihle dva se sice stále opakují, ale zábava je to skvělá.(27.8.2007)

 • Pitryx
  *

  Scénka lezení na natřený sloup tu už byla. Pohoštění fiktivním jídlem také. V ději také poznáme starší filmík „Oliver VIII“ s vdovou a mrtvými manželi, i utržený oděv s klíčem v zámku. A spací vůz to celé završuje. Mimochodem je to třetí film, ve kterém se podobná scéna odehrává. Jsou zde i další starší věci a klidně by se dalo napsat, že film je tvořen vlastně jimi. Mne to moc nebavilo.(5.12.2016)

 • Iggy
  ****

  Přestože většina klasických gagů je doslova a do písmene okopírovaná ze starších L+H grotesek (např. Twice Two nebo Berth Marks), má film vcelku nosný příběh a já osobně se u něj docela bavil. Spousta nápadů s nejrůznějšími nesmyslnými vynálezy byla povedená, příběh měl tempo. Škoda, že už je na obou komicích vidět jejich věk a působí proto místy nereálně a chvílemi trapně. Závěr je dost poznamenán válečnou dobou, ale jinak je tenhle film podle mě neprávem zatracován.(20.3.2007)

 • liquido26
  ***

  Tento snímek sice nenudí, ale rozhodně nepřináší nějaké bláznivé situace nebo fóry, u kterých bych se řezal smíchy.(10.8.2016)

 • Fingon
  ***

  Další nudný film Laurela a Hardyho aneb za války se jim moc nedařilo. BTW, proč ti japonci na ponorce hajlovali???(20.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace