Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Život Angely Black vypadá idylicky: žije v nádherném domě na londýnském předměstí, pracuje jako dobrovolnice v psím útulku, má dva báječné syny a charismatického, pracovitého manžela Oliviera (Michiel Huisman). Za dveřmi okouzlující domácnosti je však Angela (Joanne Froggattová) také obětí násilí. Trpí ve vztahu, z něhož nemůže uniknout. Zčistajasna ji osloví soukromý detektiv Ed (Samuel Adewunmi), který odhalí Olivierova nejtemnější tajemství. Když se Angela dozví děsivou pravdu o svém manželovi, je v šoku. Může Edovi skutečně věřit? Dokáže opustit život, který tak důvěrně zná, a vymanit se ze spárů svého muže? (HBO Europe)

(více)

Recenze (4)

IceQueen 

všechny recenze uživatele

Keď žene pri fyzickom dialógu vyrazíte zub, nezabudnite jej dať pod vankúš peniažky od Zúbkovej víly, Olivier to vie... Z nejakého dôvodu hodnotím až s odstupom a snažím sa spomenúť si, aký dojem vo mne seriál zanechal. Vychádza mi niečo medzi nijaký až ľahko pozitívny. S jednaním a zmýšľaním Angely som nebola príliš stotožnená a zvrat tiež trošku škrípe. Ale ak nemáte čo, tak dajte kľudne toto. ()

jhrasko 

všechny recenze uživatele

Nebyť civilnej a veľmi presvedčivej Joanne Froggatt, neodpustil by som scenáristom, že ma ťahali za nos podobne ako Angelu a že až príliš vsadili na náhodné posuny v deji....čo si jedna krehká žena musí vytrpieť....2 a pol * * ()

Reklama

NikiVai 

všechny recenze uživatele

Dávám spravedlivé tři hvězdy. První tři díly byly super napínavé a zbylé tři díly přešly spíš do psychodramatu. Jako celek to na mě zapůsobilo lehce zmatečně, v jakém žánru se to vlastně pohybuji. Ale čert to vem, protože ve finále to mělo i pointu. A bohužel docela předvídatelný konec. Nelituji, že jsem to viděla, ale znovu si seriál v dohledné době nepustím. A btw Joanne jako vždy skvělá! ()

Wormboy 

všechny recenze uživatele

Velmi slubny rozbeh konci twist na konci tretieho dielu a nasleduje uz len znozka bizardnych rozhodnuti jednotlivych postav (najma samotnej Angely), ktore zabijaju akukolvek vnutornu logiku pribehu. Na konci tak zostava v podstate len pachut po premrhanej sanci. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama