Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Léto 2011. Třináct let od rozchodu s Ladislavem Štaidlem. Dvanáct let od posledního úspěšného alba. Iveta se právě rozešla s partnerem a každý její krok je sledován bulvárem, veřejností a soudem. Přesto je šťastná – je mámou na plný úvazek. Jen nesmí udělat žádnou chybu. (Voyo)

Recenze (11)

bubun 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Otravná hudba a otřesná kamera. Proč vynechali Pomejeho? Představitel Artura naopak fakt dobrej a přesvědčivej. A ještě mě napadá, možná se pletu, ale v roce 2011 se spojení "finanční gramotnost" příliš nepoužívalo.... A šílená scéna s příšerným hudebním podkresem ala telenovela, když spolu mluví Fialová s Mihulovou na zahradě... Trošku jako Pošta pro tebe s tou strašnou bábou, co chce nitrák.... ()

sykyntosh 

všechny recenze uživatele

Jak velké bylo očekávání, tak velké bylo zklamání. Anna Fialová se mi v první sérii líbila, ve druhé vcelku taky, ovšem tady jí tu Bartošovou vůbec nevěřím. Jednak se Bartošové ani trochu nepodobá, ovšem i její vystupování coby Iveta působí úplně mimo. Co ovšem působilo až jako parodie bylo ztvárnění Novotného, které bylo prostě zoufale trapné. Pochválit můžu alespoň Davida Prachaře, až na to jeho umělé ráčkování. Vadí mi na tom i ten veliký časový skok, kdy ten co plně nesledoval média v roce 2011 nemá vůbec tušení co se kolem děje. Jedná se však o pouze první epizodu, takže uvidíme co si na nás tvůrci ještě připravili... 5/10 ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Teta Iveta is back. Jelimánci se dosmáli - Štaidl dělá bububu schovaný za rohem - Csino, Podhůrský nebo Pomeje nebyli do hry pozváni vůbec – Artura mají ekologičtí aktivisté problém zatáhnout z pláže zpátky do moře – Novotný v Litomyšli přišel do Šišlavé ulice – starej Bartoš skončil s pitím i životem -  Tříska úspěšně ustál mimozemskou invazi a Michal Samir se nás snaží marně přesvědčit, že má opratě pevně v rukou. Každopádně nebudeme hodnotit den před večerem a necháme Ivetu dojít až na nádraží, aby jí náhodou neujel vlak. ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A teď vážně, to je parodie nebo drama ? Protože výkony herců hrajících Novotneho, Artura, Rychtáře, to snad nemohou myslet vážně. Rajmont předvádí výkon hodný Kanceláře Blaník, Artur je sjetý neherecký dítě a Prachař nemluví jako Rychtář, ale jako Havel.  Čekal jsem jak vyřeší Fialovou které nebylo ani 30 hrající padesátníci a přidali ji pár pih na obličeji. Poslouchal jsem podcast kde se nad tím Fila rozplýval a přirovnával to k Giallu, má asi na houbičky stejný zdroj jako tvůrci.    Tohle fakt jako áčkový drama projekt nemůže myslet nikdo vážně. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Časově i dějově jsme udělali oproti konci druhé řady obří skok. Tady už se dostáváme do období, které asi všichni pamatujeme díky bulváru. Přeskočilo se období s Pomejem, který zatím není ani zmíněn (problém s právy??) a dostáváme se rovnou do období Rychtáře a Macury...První díl poměrně tlačí na emoce, hlavně skrze špatně hrajícího Autura, a jeho vztah ke špatně namaskované matce (nevypadá starší, ale spíš jako nemocná, stejně tak i Mihulová). Je jasné, že prim bude ve třetí řadě hrát bulvární prostředí, které definovalo poslední roky Ivetina života a reprezentované neskutečnýn lidským odpadem, pokrytcem a někým, kdo si jednoznačně zaslouží pořádně přes držku, tedy Pavlem Novotným, který se podílel na zničení života několika lidí. Závěr s vypadá to trefou do černého v podobě Prachaře velmi navnadil na další díl. ()

Galerie (38)

Reklama

Reklama