Rozlučku se svobodou ukončí invaze mimozemšťanů a dva staří kamarádi musí zasáhnout. Kdysi spolu totiž vyhrávali ostré bitvy v laserové aréně, a to se přece nezapomíná! (Netflix)

E lan

Ale, taková ptákovina, jednohubka bez duše a čehokoli dobrého či špatného. Totální odpočinek ufonské vyvražďovačky, která je sympatická norskými herci a tak trochu suchým humorem. Scénář je ale pěkná blbost. ()

cerdax2

Severska hra na honenou mezi partickou mladiku a mimozemstany, k obirani hory rybizu ci jine "narocne"  cinnosti jako delane :). 40% ()

xxmurphyxx odpad!

Toto fakt nie. Komédia bez jediného fungujúceho vtipu. Akčný film bez jedinej poriadnej akcie. Sci-fi, ktoré tvoria debilkovia so zelenými očami a žabý sliz. Fuck off. Nefunguje tu nič, ani humor ani akcia a už vôbec nie chémia medzi postavami. Celý film som mal pocit, že sledujem nejakú klasickú kokotinu za pár grošov zo Slovenskej alebo Českej produkcie. Ale fakt, že hej. Úplne ako keby to točil nejaký tragéd od nás. Všetko lacné, všetko amatérske, všetko na piču. ()

DJMaroko

Přesně tohle mi připomínalo podobný počin U Konce světa (2013) a dalo se na to i koukat. Nicméně role Sebastiana mě pěkně vytáčela "Kretén".  Stejně jako už tady někdo psal ...jsou určitě lepší filmy na Netflixu, které si zaslouží dabing. ()

UncleMorty odpad!

Píše se rok 2022 a imperium speciálních sněžných vloček vzalo útokem Dánské kina. Podle prvních zpráv došlo k okamžitému úmrtí cringem poloviny návštěvníku hned v prvních 5 minutách a zbytek diváctva spáchal rituální sepukku hned poté. Název filmu je totiž zcela perfektně trefný ke stavu, ve kterém se budete chtít po jeho shlédnutí cítit. Dostat přes držku kriketovou pálkou je nejsnažší řešení jak si zformátovat večerní vzpomínky a na tuhle grandiozní přecringovanou sračku zapomenout. Martin Sofiedal je takový Dánský Uwe Boll, na co sáhne to zkurví a je úplně jedno jestli to je parodie na Indiana Jonese a nebo na U konce světa. ()

Ajfist odpad!

Problém je hlavně v dementním chování hlavních postav, především tedy té partičky pitomců co se sešli kvůli oslavě. Hovada co jednají naprosto iracionálně a místo aby spolu spolupracovali, tak se akorát celou dobu hádají. Námět by nebyl špatný, ale nesympatické hlavní postavy to naprosto srážejí. ()

soukyd33

Nudné a zcela o ničem. Komedie? Ani náhodou. Tohle mi nesedí ani na Netflix. Rozhodně umí i lepší filmy. Tohle se rozhodně nepovedlo. Nezasmál jsem se ani jednou. Herecké výkony žádné. Herecké obsazení neznámé. Prostorový zvuk dobrý. Soundtrack, nic moc. Příběh, nudný. Efekty, slabší. Nedoporučuji. Hvězdiček 1 ()

Narg79 odpad!

Blbost od začátku až do konce a ještě to ukončili jako na pokračování? To snad né. To by nezachránilo ani miliardový rozpočet a horší hodnocení než odpad už tomu nejde dát. Tohle určitě pokračovat nebude!!! ()

Hugho

Scenáristi zrejme nemali šťastie na dealera a dostali nejaký sratchkoidný matroš, inak sa nedá vysvetliť ten tristný posun od humoru k trápnosti s presakujúcimi náznakmi demencie.      1* za žáner.    Pane, za toto by si mal niekoho exemplárne potrestať.... ()