Reklama

Reklama

Epizody(13)

Obsahy(1)

Vítejte na Hokkaidu! Vítejte v místní rodinné restauraci! Zde pracuje spousta podivných existencí – například šestnáctiletý Sóta Takanaši, který miluje všechno malé a roztomilé, Tanešima Popura, která, ač je o rok starší než Sóta, všichni ji považují za žákyni základní školy. Dalšími podivíny jsou třeba dívka mající chorobný strach z mužů, chlapec, který ví naprosto vše o svých spolupracovnících a nebojí se to „nenápadně“ proti nim využít, vedoucí, který tu věčně není, neboť hledá po všech čertech svou ženu, servírka nosící katanu či líná manažerka, která nedělá nic jiného, než že jí. Ale jinak vítejte, vítejte! U nás se dobře najíte a určitě rádi přijdete zas. Nejspíš... (Zíza)

(více)

Recenze (9)

Starletka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Moe, moe, moe a ... moe. A to je asi tak všechno. Taková roztomilá blbost bez jakéhokoli příběhu s infantilním openingem (který je upřímně nejlepší částí celého seriálu), roztomilým endingem, hloupými, prázdnými postavami a mými třemi oblíbenými pány dabéry (pokud chcete pádný důvod proč jsem se na to vůbec začala dívat). Vhodné pokud potřebujete něco vyloženě bezmozkovitého, barevného a oddechového. 5/10 ()

HakuSaku 

všechny recenze uživatele

Niektore komentare ma pomerne dost prekvapuju... Samozrejme to nieje Evangelion a nejaku hlboku myslienku tam hladat je bezvyznamne kedze ide o "slice of life" anime. Avsak skvela zabava s vybornou animaciou a podarene postavy s vynikajucim openingom doplnaju kvalitu tejto serie! Inak v Japonsku velmy objubene anime a 13 dielna seria bude urcite pokracovat aj druhou seriou rovanko ako dalsi hit tejto sezony ( ore no imouto... )! ()

Reklama

Terezinka198 

všechny recenze uživatele

Roztomile pitomé i pitomě roztomilé. Restaurace jako ze snu, kde nejsou (téměř žádné) problémy či konflikty mezi zaměstnanci. Jen jeden z nich miluje všechno malé a roztomilé, druhá zase mlátí jenom muže, třetí je nenapravitelně zamilovaná do své vedoucí, ona šéfová zase žere sladké jako o život, a dva kuchaři, kteří mi svými povahami hodně připomínali Izayu a Shizua z Durarara!!, a to nejen díky stejným VA. Každý si najde to svoje, mně bohatě stačila dvojice Shizaya z tohoto anime. ()

Five By Five 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Často opakovaný vtip už nie je vtipom - tu to tvorcovia riešia jednoducho tak, že postupne pridávajú stále nové postavy a rozvádzajú ich úchylky do úplných extrémov... Inak sú to však väčšinou rovnaké charaktery, aké môžete nájsť v každom druhom anime... Šanca, že sa vám to zapáči tu teda je a záleží len na vašom vkuse... Mne prišlo najzaujímavejšie dievča, čo má záľubu v mlátení mužov - originálny je hlavne ten dôvod - robí to zo strachu, ktorý v nej od malička pestoval jej milujúci otec... U ostatných postáv je to nevyužitý potenciál... ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Má to opravdu veselý opening (velikánské plus), ten dokáže potěšit, když se vracíte ze školy, kde vás vysál mozkomor učící angličtinu. No, ale potom už to nemá moc čím potěšit. Není to špatné, ale bohužel dost nezajímavé. Jeden miluje všechno malé a kawai, druhý miluje spolupracovnici, která zase naoplátku miluje svou násilnickou vedoucí, kterou krmí vším, čím může, a nosí katanu, ten třetí je dobrý ve sběru kompromitujících informací, ale nebojte, je to velmi hodný člověk... Pak jsou tu dvě dívky - jedna malá a kawai, ale přesto senpai, a ta další se bojí mužů, takže je pro jistotu všechny mlátí a to pořád, i když už se jich nebojí. A takové to nenápadné, co je na cestách, kde to hledá svou krásnou ženu, taky patří do tohodle podniku. Po čtyřech dílech to utínám, protože si nemyslím, že by mi to mohlo dát víc, než trochu znuděný výraz po každém díle. Naprosto mě nezajímá, jak to dopadne, ale kdyby to dopadlo opravdu neočekávaně (třeba výbuchem atomové bomby a následnou mutací v podobě chapadel), tak mi dejte vědět, ale na hodnocení to stejně mít vliv nebude. Slabší 3*. ()

Galerie (35)

Reklama

Reklama