Touha po odvetě

• USA Vendetta
Trailer 1

Když je jeho dcera brutálně zavražděna a soudní spravedlnost se zdá nepravděpodobná, vezme William Duncan (Clive Standen) spravedlnost do vlastních rukou. (TommyZR)

Trailer 1

Mamlas

Ve srovnání s humusem posledních let, který wyližův ansábl způsobil, je toto jistě nadprůměrný počin. Mohl to být i celkem slušný film, kdyby tam wyliž a ti jeho obvyklí ksichti nebyli. Bohužel byli a nadále dominuje dějový primitivismus, přestřelkový kokotismus i přílišná náklonnost ke scénáristické debilitě. (12%) ()

Wacoslav1

Škoda rozjelo se to jako klasický revegne béčko byť hlavní hrdina má charizma uzený makrely, ale celkem to odsejpalo i ten Vyliž mi přišel míň mimo než obvykle a říkal jsem si, že aspoň ty dvě hvězdy tentokrát dám, ale ta levná a debilně natočená akce mě opět bezpečně otrávila. Sorry takhle prostě ne.20% ()

BOURQUE

Jared Cohn je skúseným režisérom nízkorozpočtových a nízkoúrovňových akčných filmov. Jeho aktuálny snímok Vendetta, napriek snahám, nie je výnimkou medzi jeho predchádzajúcimi tvorbami. Odveta-based založený príbeh má jasnú koncepciu s predpovedateľným vyvrcholením. Strata dcéry a manželky bývalého vojaka bola krutá. Bruce Willis v roli takto bezcitného zloducha už dávnejšie nebol. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

Dale

Tí zločinci v USA majú fest smolu, že vždy naserú tatka, ktorý bol v námornej pechote, Iraku a Afganistane a tým pádom sú ich dni spočítané. O to viac, keď ešte navyše prežije zastrelenie zblízka do hrude. Klasická D-čková chujovina s milionkrát ohratou témou pomsty, ktorú som si pozrel len preto, že som si dal samovražedný cieľ pozrieť všetky sračky, v ktorých sa vyskytuje Bruce. Inak to nestojí ani za zlámanou grešli. ()

rublik05

Můj první Willisův film z letošního roku. Kvalitativně se oproti předchozím počinům vlastně vůbec nic nezměnilo, Vendetta je opět naprosto odporně natočená, vizuálně až lehce odpudivá, s nulovou atmosférou a mizernými akčními scénami. Příběh na první pohled působil, že by se mohlo jednat o klasický schématický počin, bohužel zde vůbec nic nedává smysl, akce je těžce o ničem, choreografie soubojů je vyloženě otřesná. Hlavní postava je extrémně nesympatické dřevo, Willis se rovněž zrovna dvakrát nepředvedl, nicméně moc mě bavil výborný Theo Rossi, ten si svou roli vyloženě užíval a je to jen a pouze on, kdo celý film drží tak nějak nad vodou. 1/10. ()