Zasažena náhlým blahobytem

Franco Giraldi

Ugo Pirro, Amedeo Pagani

Luis Bacalov

Carlo Ponti

Takové rozhárané. Betty je chvíli Luisem, pak s Gigim, pak jí hygienik uteče a několikrát se vrací. Ale je to italský film, takže cajk. A dabingu: To, co předvádí Eva Hudečková, nemá obdoby. Kouzlí s hlasem, a Petr Oliva s Ladislavem Mrkvičkou jí zdatně sekundují. Řím a potažmo celá Itálie ještě mnoho desítek let po válce nebyl snadným místem k životu. Pár věcí jsem nepochytal, jakoby chybělo vysvětlení. Na druhou stranu tím pěkně posouvali děj dál.(28.11.2018)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 22.12.1979, réžia slovenského znenia (ČST Bratislava) = ETELA BALGOVÁ - HARANTOVÁ (11.11.2016)(11.11.2016)

Nejlepší je přítel anarchista. Ráno v posteli obviní podnikatelku že je kapitalistka, která vykořisťuje pracující a pak se obrátí na pravý bok a spí dál. Kapitalistka musí jít dřít na trh. Anarchista v poledne vstane udělá si snídani a pak jde položit k soše Giordana Bruna na Campo de Fiori kytičku. Při té příležitosti nafackuje jezuitovi a obviní ho z upálení Giordana Bruna. Prostě hlína.(7.3.2016)