Kdo přežije - Fidži

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2007

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Edgardo Rivera

Schyluje se k něčemu strašlivému. Tvrdá soutěž na exotickém ostrově, ve které trosečníci doslova bojují o přežití, vodu, jídlo a náčiní, které jim usnadní život. A v neposlední řadě i o výhru v podobě milionu dolarů! (dan.pacino)

Carfait

Jen bych dodal, že když se schylovalo k vyřazení Yau-Mana a on vytáhl imunitu. Tak hlasování bylo 4:2 pro Yaua, tudíž si zachránil krk (hlasovali pro něj všichni kromě Earla - Dreamz, Cassandra, Boo i Stacy). Nebylo to 3:2 ani 3:3, jak tady někdo píše. ()

Drky

Podle mě jedna z nejlepších, kterou bylo možné zhlédnout v TV. Opět vítěz, kterému jsem od začátku fandil( mám na to asi čuch). Soutěžící, kteří byli hodně rozdílní, někteří sympatičtí, jiní zase méně, byli mezi nimi i ti, kteří nebyli smypatičtí vůbec. Série plná zvratů, hloupých rozhodnutí a hlavně pošušňáníčko pro všechny kdo mají rádi psychologii lidského nitra. Hodnocení 4* a 85%. ()

pegtr

Kmenová část soutěže byla celkem nudná kvůli absolutní převaze jednoho kmene(Ravu vyhrálo pouze jednu výzvu).Individuální část byla jedna z nejlepších i když postupně vypadli všichni moji oblíbenci(4 jezdci)stále se jedná o velmi dobrou sérii kdo přežije. ()

sebajda

Miluji tento seriál. Nejoblíbenější! Ale trochu mě zkalamalo to, nemá poté takovou cenu se na tu řadu dívat když víte kdo vyhraje. :( Právě mi to prozradil uživatel Kulmon komentářem předemnou. :( Ale jinak skvělá podívaná, ještě jsem neviděl celou sérii ale vynikající! Doporučuji! :) ()

damned

Tahle série mě chytla. První rozdělení na život v blahobytu a s ničím se mi zdál nevhodný. Bylo těžké si najít nějakého sympatického mezi hráči Moto, protože jejich situace nevyvolávala žádné napětí a nemohl se projevit jejich charakter. Navíc casting v tomto případě nebyl z nejlepších a byla tu celá řada nevýrazných postav. Jen pár jich vynikalo. Měli jsme tu dokonce i nejkladnějšího hrdinu ze všech serií a zároveň snad i největší svini ze všech serií a právě tihle dva přinesli do této serie kouzlo, které jiné serie co jsem viděl neměly. Oblíbení: Yau-man, Earl a Michelle. ()

january

Parádní podívaná díky Yau-Manovi, 54letému asiatovi lehce vtipného vzhledu, vážícího asi 40 kilo, který se stal silným hráčem díky své chytrosti a vytrvalosti a jedním z nejoblíbenějších soutěžících pořadu Survivor vůbec. S Earlem, velkým mladým černochem, utvořili velmi zajímavou dvojici spojenců a přátel. Jako mínus bych viděla počáteční rozdělění kmenů-jedni si užívají luxusní dovolenou a druzí se hlady a žízní sotva drží na nohou. Jinak bych ocenila, kdyby se režie více věnovala rozhovorům a názorům soutěžících. ()

roborrrjf

Z prvých epizód som nebol príliš nadšený, môjmu pesimizmu napomáhali aj užívateľské hodnotenia, ktoré túto sériu zanechávali niekde na konci "Survivorského" rebríčka. Napokon sa však moje obavy ukázali byť zbytočné a hlavnú zásluhu na tom mal drobný podceňovaný Číňan Yau-Man 80% ()

nolitimere

Vydarená séria aj keď som mal niekedy pocit , že hráči idú podla nejakého nachystaného scenára , ale aj tak po počiatočnom rozdelení kmeňov /chudobný a bohatý/ to vyzeralo , že ma čaká slabší Survivor nakoniec to bola fakt dobrá ,, prča ,, Víťazstvo ? ... ale prečo nie. ()

Hidan

Na 5* to není, ale pořád je to Survivor a docela jsem se u ní bavil. Pár nových konceptů ohledně kmenů, konečně rozumně vymyšlená skrytá imunita a sice se na většinu účastníků navždy zapomnělo, ale Yao-men a bezdomovec tuhle sérii celkem dobře reprezentují - nechci přímo psát kvůli jednomu řádku spoilery k sérii, tak to nebudu rozepisovat, ale hodně emotivní herní story. Strategie hodně přímočará, vítěz neměl moc konkurenci, protože ta vypadla v rámci kmenových soutěží a jeho aliance byla, co do "šarmu" a inteligence, do finále dokonalá. Do vítěze třeba s12 má teda daleko, ale na tuhle to stačilo... a když jsem viděl, co tam na finále zbylo, nemůžu říct, že bych mu to nepřál. Fajn série. ()

Mallorca

SPOILERY Do sloučení jsem Fijiskou nudu a nesympatický cast vyloženě protrpěl, po sloučení nastal velký obrat a najednou se z toho stala silná řada se spoustou zvratů, taktiky a emocí. Samozřejmě nejvíc atraktivity přinesl Yau Men, jeden z největších sympaťáků Survivora, který dokázal hrát bez jakýchkoli sviňáren čestnou a chytrou hru. Dalšími mými oblíbenci byli MIchelle (ten její pád z plošiny byl prostě úžasný), které podrazil nohy blbý twist, a Edgardo, který se mi jevil jako normální pohodový chlapík. Neoblíbenců se tentokrát bohužel našlo požehnaně, od Rockyho s Mookiem přes ohromnou krávu Lisi až po hloupého Dreamze, který předvedl sviňárnu enormních rozměrů (jak si pak mohl myslet, že mu někdo dá hlas?). Vítěz byl zasloužený. Hlavní twist v podobě luxusu proti bídě se opravdu nepovedl a snad už ho nikdy nebudou opakovat. P.S. Alex a Lisi byli na závěrečné kmenovce jedněmi z nejvíc toxických zatrpklých hráčů v historii, čímž u mě Alex hodně klesl (Lisi už snad níž klesnout nemohla). ()