Kdo přežije - Vanuatu

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2004

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Leann Slaby

A je to tady, máme tu devátou řadu série Kdo přežije. Tentokrát soutěžící vysadili na ohnivých ostrovech Vanuatu, odtud název Survivor: Vanuatu - Islands of Fire. Komu se podaří přechytračit, přelstít a doslova přehrát ostatní soutěžící, může získat titul poslední přeživší a vyhrát tak jeden milion dolarů. (reich)

Trixinka

SPOILERY........Casting nebyl zrovna nejlepší, ale rozhodně ne zase tak špatný jak to podle některých komentářů vypadá. Rozdělení na kmeny žen a mužů je super, líbilo se mi jak je holky na začátku rozdrtily :) Vítěz pro mě poněkud zklamání. Ale asi lepší volba z těch dvou. Oblíbenci - Chad, Scout, Eliza a Rory (převážně na začátku hry, ke konci jeho účinkování již oblíbenost klesala) ()

snebka

Tak cast Vanuatu se moc nepovedl. Některé zajímavé postavy odešly už záhy a chvíli jsem se opravdu obával, že to nakonec vyhraje jedna z dvojice Scout - Twila. Za vítěze jsem rád, byť si to u mě Chris trošku pokazil vyhozením Elizy a July, ačkoliv k tomu měl taktické důvody. 65/100 *** Oblíbenci: Chris, July ()

kubeba

SPOILER! První série, u které musím srazit jednu hvězdu, a to je co říct, protože Survivor prostě miluju. Začalo to špatně už od té doby, co vyházeli všechny mladý kluky. V podstatě všem holkám jsem fandila, kromě babky a vidlačky, ta mi chováním hrozně připomínala Sue z Bornea. Na ty poslední díly už se nedalo koukat, z finálové trojky mi bylo na blití. Chris si o sobě musel myslet, jakej je to pašák, že vyhrál nad holkama. Hlavně že každýho podrazil bez mrknutí oka. Nejhorší série ne kvůli zpracování, čistě kvůli lidem a vítězům. ()

Boudyy

!!!! SPOILERY !!!! No jo, dávám pět. A to i přes to, že ti mladí a nadějní vypadli v prvních dílech. Ale zůstal tam sympatický Serge, bojovník s jednou nohou Chad, blázen Rory, chytrák Chris, upřímná Twila a kočka Eliza. Navíc, hra má nečekaného vítěze, a sice Chrise. Kdo by si to byl pomyslel, když jich bylo sedm, že? Nezapomenutelný okamžik, když po výzvě o imunitu ve finálové sedmičce, když to bylo 6:1, Chris řekl své ženě: "Dneska jedu domů". Co následovalo pak, to musíte vidět sami, to se prostě nedá popsat. ()

WolfIssen

Jedna z těch méně zajímavých sérií, co se tedy hráčů týče. Vítěz nic moc, honil si ego na tom, že výzvy v podstatě vyhrával nad ženskýma. A to jedna měla 60 let, druhá 50 let a třetí 40 kg i s botama a postelí :-D Do té doby se mu spíše nedařilo a byl jen šedým, nevýrazným průměrem. Klobouk dolů před učitelem Chadem, který má protézu nohy a výzvy zvládal v pohodě. Julie Berry fakt kočka !!! ()

Víteček

Celkem mě překvapuje relativně nízké hodnocení. Pro mě to je jedna z nejlepších řad, která si v mnohém nezadá s předchozí All-Star řadou. Já jsem naopak kvitoval, že typičtí namakaní mladíci neovládli hru a že to bylo zase o něčem jiném. Většinu hry jsem byl napnutý a těšil se, jak se to bude odvíjet a až do posledních pár dílů jsem si opravdu nebyl jisstý, jak to dopadne. Mírným zklamáním byla finálová 3, ale co, stane se, ne vždy se sympatičtí a milí soutěžící dostanu až do konce. Z té trojice alespoň, vyhrála osoba, která byla nejméně odpudivá, i když jsem ji v oblibě také neměl. Ale mělo to většinu času spád, myšlenku a zajímavé zvraty, proto bych klidně dal 80%. ()

unclejack

Survivor Vanuatu mi prišiel celkom podarený. Ide o môj prvý Survivor, takže prirodzene nemám také možnosti porovnávania, ale celkom dobre som sa bavil. Obľúbil som si hlavne Ami, ktorá šikovne manipulovala kmeňom Yasur a viackrát zvládla výzvy. Jej hra bola premyslená a trochu manipulatívna, ale nikdy nie zákerná. Okrem nej bola celkom fajn aj Eliza. Tú som si obľúbil hlavne pre nespravodlivú nálepku malého decka, v kmeni Alinta však ukázala inteligenciu aj schopnosť hrať vysokú hru a jej neprajníci si mohli len pretierať oči. Z chlapov sa mi pozdával Serža, ktorého veliteľské schopnosti a morálne zásady držali Lopeviov na uzde. Aj Chad celkom ušiel. Chris a Twila hrali dosť drsne s kopou podrazov. Chris je zodpovedný za vylúčenie Julie a Elizy, Twila vypálkovala viacerých a k tomu hrala nekompromisným štýlom. S trojicou posledných hráčov teda nie som spokojný vôbec. FAVOURITES - Ami, Sarge Lea, Eliza, Chad. ()

Rychleji

Ne ... opravdu ... nevzpomínám si na žádnou řadu co by mě sr... iritovala, jako tahle ... Neschopní se vychc..čůraně dostávají až na konec a ti opravdu schopní odpadávají cestou ()

Zik.M

Má čtvrtá nejoblíbenější série vůbec. Řekl bych, že odtud vzešel nejpřekvapivější vítěz ze všech 25 řad, co jsem viděl a také jeden z mých nejoblíbenějších hráčů. Podle mě se zde vyskytovaly nejlepší hráčky soutěže. Vanuatu je společně s Gabonem jedno z nejkrásnějších prostředí, kde soutěž probíhala. ()

Filatov

Poslední řadou All Stars koncept Survivoru uzavřel jednu kapitolu a ostrovy Vanuatu vstupuje do té druhé. Kvalitativně bych tuto řadu s pořadovým číslem devět hodnotil někde na úrovni Thajska. Lokace byla parádní, k logu série také není co dodat, bohužel velkým problémem Vanuatu je špatný casting, protože zde nenajdete moc oblíbených hráčů a vlastně jsem si horko těžko dokázal vybrat kmen, který bych měl raději. Naštěstí se od sloučení hra docela rozběhla a ke konci už měla tempo, na jaké jsem zvyklý. Oblíbení hráči: Eliza, Chris. Oblíbený kmen: LOPEVI ()

lapaix

Řada, která pro mne byla mírným zklamáním. Začátek byl vážně hrozný a vypadalo to, že se tam neobjeví žádní zajímaví soutěžící. V průběhu hry se jich naštěstí pár našlo. Za nejlepší část považuji prostředek soutěže, protože ke konci tam zůstali jen ti, kteří mi pili krev od začátku. Oblíbenci: Ami, Eliza, July. Prudiči: Mužatka Twila, Scout a trochu Chris. Ačkoliv Chris hrál dobře, byl mi strašně nesympatický a jako vítěže jsem si představovala někoho jiného. 50% ()

barneybishop

Tato série mne nehorázně bavila. :) Moji oblíbenci Chad a Chris nezklamali. Hlavně Chris, který totálně otočil hru a úplně jsem hltal ten nechápavý Amiin pohled, co že se to vlastně děje, že vyloučili jednu z jejího společenství. :3 A Chrisův a poroty výtlem při jejím vyloučení. :D Opravdu mi Ami bylo "líto". :D Tato série opět nezklamala, jak z pohledu intrik tak z pohledu úkolů či výběru skvělého místa na natáčení. :) jednoznačně 5 z 5* ()

nolitimere

Po Afrike druhá najslabšia séria plná estrogénu a veľmi ošklivej Tvajlle .....divím sa ,že babka Scout a Mia po sebe neskočili a nespravili si vlastnú ,, výzvu o imunitu ,, .... to sopečné zátišie bolo asi najlepšie a obrovská poklona pre Chada ktorý nám všetkým ukázal ,že on to už vyhral.Zvláštne je , že v tých slabých sériach berú výhry tí ktorí mi nevadia i keď som nefandil. ()

K4sum1

Nudná série s arogantním, namyšleným a nesympatickým vítězem. Hned od začátku muži vynaložili tu nejstupidnější taktiku a zbavili se silných. Po zbytek série jsem se musela koukat na nechutný, šovinistický pupkáče a starou babku s mužatkou, který to zas vedly u žen. Jediným kladem je pro mě Eliza, velmi podceňovaný hráč a je mi líto, že se o ní tolik nemluví. ()