Nebezpečný maniak hrozí bombovým útokem!
Na 92. kilometru dálnice vybuchne bomba. Zákeřný vyděrač, který si říká Rascar Capac, požaduje vysoké výkupné. Aby dokázal, že je schopen čehokoliv, předvede další bombové útoky... Honba za zločincem začíná a tým Kobry 11 čeká těžký boj! (oficiální text distributora)

HellFireFery

Pilotní díl seriálu Kobra 11 nese porodní bolesti (každý nějak začíná). Herecké výkony jsou na bodu mrazu a ani příběhově se nejedná o něco, čím by měl začít kriminální film s akčními prvky. Na druhou stranu jsou hlavní hrdinové sympaťáci a ani jejich kolegové jim nedělají výraznou ostudu. Vedlejší postavy však zřejmě stály před kamerou poprvé. HODNOCENÍ: 50 % ()

Honza__St.

Je poznat, že pilot byl natáčen jako béčkový televizní film, od něhož si nikdo moc nesliboval, a zejména ne pokračování v podobě seriálu. Takže se ani nejde divit, že je poněkud slabší. Ale i tak to docela jde. ()

LukasCL

Film, který odstartoval dnes již legendární seriál Kobra 11. Zde ještě bez postavy, která celý seriál táhne (Semir Gerkhan). Musím říci, že v tomto případě mi absence Semira nevadí, Ingo Fischer je celkem sympatická postava, u které je škoda, že odešla tak rychle. Hlavní vyšetřovatelé Frank Stolte a Ingo Fischer pátrají po psychopatovi, který vyhrožuje bombovými útoky na dálnici a žádá jako výkupné milion marek a kilo zlata (vše časem při nezdařilých akcích navyšuje na 3 miliony marek a 3 kila zlata). Aby dokázal, že to myslí vážně, tak nechá vybuchnout hned na začátku filmu 1 bombu a poté spáchá atentát s kotvou na policistu Bodmera. Velmi dobrý pilotní film, který si zaslouží plný počet bodů. I bez Semira to jde. ()