Semir a Tom jsou na stopě pašerácké bandě, které už překazili několik akcí. Pašeráci se jich chtějí zbavit, a proto na ně nastraží léčku. Vylákají je na odlehlé místo, kde se mají sejít s informátorem. Toho však naleznou mrtvého a na místo dorazí lidé z protikorupčního oddělení policie. Tom a Semir jsou pro podezření z korupce zatčeni, ve vězení jim však hrozí smrt od spoluvězňů! Jejich kolegové od dálniční policie jim budou muset rychle pomoci, aby mohli odhalit skutečné viníky a očistit svou pověst. (oficiální text distributora)

Desmi

Jeden za všechny a všichni za jednoho. Simir to táhne dál a já mám pocit, že ten kluk je prostě nesmrtelnej. Tenhle film nepřekvapil ani nezklamal, pobavil, byl nenáročnej - prostě oddychovka. Takovej průměrnej seriálovej díl, trochu rozšířene samozřejmě.. =) ()

Ondr4H

Epizoda Štvanice je přesně ten důvod proč jsem jako dítě měl rád kobru 11 a proto mě její novodobé směřování alá vysmáté vybuchující šajze nebetyčně vytáčí. Děj a akce by dle mého názoru obstály i jako akční film do kin, místy bych to "potunil" aby z toho zase tak moc ta televizní produkce nekřičela, ale jako celek to funguje moc dobře.Zločince jsem nenáviděl a ten jejich konec byl opravdu vypečený... ()

Sa.sa

Pilot rozdělený na 2 části: 1.díl: Teda ten začátek je hustý se slušným karambolem na dálnici... LOL tak Semir a Tom skončili v base :) Takových zničených policejních aut, ale útěk se povedl, i když nakonec lodí... 2.díl: tak pokračování 1. dílu plno přestřelek, honiček i vtipných hlášek... Nakonec se ukázalo, že vrchní komisař je spolčen s hlavní mrchou, která chce zabít Semira a Toma... Nakonec se vše rozhodne na dálnici a vše skončí happy endem... Hurá Semir se dá dohromady s Andrejou ()