Epizody(4)

Dokuro-chan je andílek pocházející z budoucnosti. Se svým kyjem Excalibolgem přichází ochránit školáka Sakuru, jehož se chystá zabít jiný anděl – dívenka Sabato-chan. Sakura s pedofilními sklony totiž v budoucnu vynalezne způsob, jak zachovat všechny dívky ve věku 12 let a tomu je třeba zabránit! Bůh tedy vysílá vraždící andílky, kteří mají Sakuru zabít dříve, než dokoná své dílo a z ženského pokolení stvoří zástup roztomilých školaček. Dokuro-chan se jeho vůli vzepře – je totiž přesvědčena, že tomu lze zabránit i bez zabíjení Sakury. A ačkoliv Dokuro-chan Sakuru chrání, i tak jí občas ujedou nervy a milého školáka mázne přes hlavu palicí, která umí život brát, ale i vracet. Sakura má navíc kromě neustálého umírání i jiné problémy – tentokrát milostné. Doma má sice spanilou Dokuro, jeho však láká spíše spolužačka Schizuki… (Natascha)

yenn

Poprvé mi první dvoudíl díl přišel opravdu střelený a vtipný, ovšem zbylých šest epizod už za moc nestálo, jelikož s výjimkou několika světlých okamžiků jsou v nich střelenost i humor hodně jednotvárné. Podruhé už nepobaví ani první část. Nuda. Nejlepší pasáží je úvodní znělka. 3/10 ()

Naslund

Podle místních komentářů jsem se na seriál dosti těšil. Námět je pro mě příjemně zvrhlý, ale zhruba polovina legrace jde trošku jiným směrem. Opravdu nemám rád mumioidní kresbu a jak Cedr říká: "záchodový humor". Rozhodně to není střílení jednoho vtipu za druhým, ale některé jsou opravdu výborné. Kdo by kromě fanoušků Happy Tree Friends čekal, že mučení, zabíjení, oživování a následné omlouvání může být vždy tak zábavné... Délka seriálu mi přijde spíš jako nevýhoda, protože postavy mi byly celkem sympatické a na konci mě jedna scéna docela dojala. Když pominu věci co nesnáším, tak jsem se příjemně bavil a ani mi nevadí, že už týden nemůžu dostat z hlavy:Pipiru piru piru pipiru pi ()

tombac

Škoda, že seriál má jen 8 krátkých epizod. Postavičky tohoto šíleného a třeskutě zábavného anime si nelze nezamilovat. Vedle trojice perverzních andělů Dokuro-chan, Sabato-chan a Zakuro-chan exceluje uřvaný, neustále mučený, zabíjený a reinkarnovaný Sakura-kun, jeho školní láska a trhlá zvířena v podání Opičáka a Psiska :-) Pipiru piru piru pipiru pi! :-)) ()

Tommy987

Tak toto je fakt sila, úleťárna najväčšieho kalibru. Ak by som tento seriálik mal nejak zaradiť do kontextu iných filmov, vyzeralo by to asi ako "kombinácia Terminátora, American Pie a Kill Bill jednotky v úžasnom anime háve". Znie to divne? To je nič oproti tomu, ako to vyzerá. Jaj, a je to BOHOVSKY zábavné :-)))))) ()

Natascha

Kromě báječné úvodní znělky s nakažlivým popěvkem velké zklamání. Na rozdíl od mnohých mi slaďoučká Dokuro-chan byla místy velmi protivná, humoru taky pomálu - když si člověk přečte obsah příběhu, zní to zvrhle a vtipně, ale opak je pravdou. Navíc zabíjení Sakury začne být brzy jednotvárné a spíš než aby rozesmálo, tak nudí. Navíc mi místy neseděl design postav - když vypadali jako vyschlí staříci. Ale je to krátké, takže to má člověk rychle za sebou a občas se objeví zajímavé momenty (přeměnění žáků na opici a psa). ()