Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Padesátiletý televizní producent Jean-Louis Broustal má úspěšnou kariéru, překrásnou ženu a peněz až dost. Navíc jeho poslední pořad „Připravte si kapeníčky“, který uvádí televizní hvězda Philippe Letzger, láme rekordy ve sledovanosti. Roztleskávač tohoto pochybného pořadu Bastien dobře ví, že má na víc. Nechává se ponižovat arogantním Letzgerem v produkci Broustal jenom proto, aby se dostal do blízkosti Jeana-Louise Broustala, svého idolu. Když mu šéf nabídne vyjet na pracovní víkend na venkov, aby vyladili nový projekt „Natočené důkazy“, který vymyslel sám Bastien, doslova se mu tím plní jeho sen. Ale při tom se ukáže, že Jean-Louis nemanipuluje s emocemi lidí jen ve svých pořadech, je to totiž jeho neoblíbenější zábava v životě... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (16)

Crocuta 

všechny recenze uživatele

Až na samotný konec, který mi připadá mírně nedotažený, jde o výstižnou ukázku současného mediálního hovadismu. Magnát Broustal je kreatura k pohledání, skvěle a přesvědčivě zahraná F. Berléandem. Minimálně stejně dobře je ztvárněná role jeho infantilní a přiblblé, zato však krásné a roztomilé partnerky. Scéna Diane Kruger versus lopata byla už jen třešničkou na dortu :-D . ()

borsalino 

všechny recenze uživatele

Bizarní dílko. Shlédl jsem ho spíše omylem, už jsem chtěl jít spát, ale zaujal mě začátek a především neuvěřitelně samolibý a manipulativní televizní producent, jeho drsná reality show "Připravte si kapesníčky" a já čekal, co z toho vypadne. Na scéně se objevil nedoceněný roztleskávač Bastien, kterému producent nabídne šanci a pozve ho na pracovní víkend. Tam nejen, že nejde o práci, ale stane se manipulovanou hračkou producenta a jeho ženy. Vše útrpně snáší se stálou vidinou, že bude mít svůj pořad. Přestože to Bastienovi dost dlouho trvá, pomalu začne chápat, že všechno je trochu jinak. Dokoukal jsem to až do konce, některé momenty byly vysloveně vtipné, jiné až mrazivé. Nemyslím však, že by film měl vysloveně ambici ukázat zkaženost světa showbusinessu. ()

Reklama

dopita 

všechny recenze uživatele

Jeden pošahanej a výstřední televizní producent se stejně pošahanou manželkou plus naivní a ctižádostivej pěšák, kterej by chtěl dostat pořádnou šanci. No šanci dostal a nestačil se divit. Příběh těchto třech lidí se postupně přenese z humorem protkanýho televizního světa, ve venkovské drama a posléze až v thriller. Humor docela fungoval, drama taky jen ten závěr trochu šustil papírem. ()

Foo 

všechny recenze uživatele

Kupodivu dramatický i zároveň vtipný film. Věřím, že když už neví člověk co s penězi a má moc charisma, tak se podobné nápady stávají realitou. Jediný, co jsem nepochopila, když je tohle Guillaumův film, proč ze sebe udělal takovýho blbečka. Jako herec je velmi dobrý0. A Diane byla okouzlující. Další z filmů, který mi v hlavě nechal zvláštní stopu, takového brouka. ()

cab 

všechny recenze uživatele

Francouzi maji zvlastni smysl pro humor a jeho zpracovani (mozny problem prekladu do cestiny). Tento snimek je toho jasnym dukazem. Pro nekoho uzasna reflexivni uvaha o skaze nasi spolecnosti a pro ostatni promarneny cas pri pozorovani hercu pohybujicich se v omezenem prostoru i deji od nikud nikam. 35% ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama