Střílej, abys přežil

Alain Dostie

Richard Sadler

Rozpočet $2milióny(11.6.2009)

• Pohrobek

Mladičky Kevin Costner shání v Montrealu zbraně pro čínskou občanskou válku. Gangsterka z dvacátých let - tentokrát neobvykle z Kanady. První hlavní role Kevina Costnera - a hned kromě něj ve filmu takřka nic jiného nezbývá. Pro jeho fanoušky (jestli ještě nějací zbyli) by to měla být povinná záležitost, ale vypadá to, že spíše navždy zůstane jenom neznámým kanadským filmečkem.(4.7.2005)

• Xmilden

Costnerovy začátky tedy vypadají hodně strašidelně. Vrcholně nevýrazný snímek, kterým si naštěstí dojem z tohoto charismatického herce pokazit nenechám. Příběh? Vlastně ani moc netuším o čem to celé bylo. 10%(27.9.2017)

• Wacoslav1

Tak dnes jsem se na Masarykově nádraží zastavil u stánku z levnými dvd, přesně na místě, kde strojvůdce city elefantu nedobrzdil a prorazil peron. Můj zrak spočinul na obalu k tomuto filmu, kde tvrďácky se tvářící hlavní hrdina popotahuje svůj kvér vedle podtitulu : Kevin Costner v drsné gangsterce a navíc ještě za deset korun. No nekupte to... Ano přesně tak nekupte. Drsná gangsterka to není ani náhodou, spíš ukecaná a rozvleklá nuda, kde kromě představitele hlavní role a faktu, že díky přijatelné délce nestihnete usnout dřív než to skončí, už nic dalšího nestojí za zmínku. Jednou se to shlédnout dá, ale to je tak maximum.25%(27.7.2015)

• lamps

Hodně nevýrazná kriminálka, kterou sice výrazně popohání rozumně zvolená stopáž, ale zase ji strašně sráží nudná a rutinní režie. Kevin Costner tady asi ještě úplně nevyzrál, protože ani zdaleka nevyzařoval takové charisma, jako o pár let později v Tanci s vlky, ale jeho přítomnost je přesto jedno z mála plus, kterými se tenhle neznámý snímek může chlubit. Ztráta času to úplně nebyla, ale nevidím také jediný důvod, proč film doporučovat nebo si ho dokonce pustit někdy znovu.(26.11.2012)

Stopáž: 77 minut.(20.11.2011)

• Hapretor

Střílej, abys přežil! - A nekoukej na tento film, aby ses nenudil! - Nuda, nuda a zase nuda. Film natočený nejspíš jen pro puberťácké fanynky K. Kostky. Kdybych byl gay, hodnotím tento film možná kladněji - Kevin byl fešnej, ale to okolo je jedna velká nuda a ne/akce. Navíc je to poskládané fakt nepřehledně, takže ani nevím, jak to vlastně dopadlo. Brr!(24.1.2011)

• v.indruchova

Tohle mě opravdu nebavilo. Je to celé nezáživné a táhne se to jako žvějkačka na podrážce. Costner byl supr a to je tak jediný. Drsná gangsterka to teda není, zívačka. Stopáž bych ještě pokrátila.(30.1.2014)