Legenda o Billie Jean

The Legend of Billie Jean

USA, 1985, 96 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,099,497Tržby Celosvetovo $-(20.10.2009)

Dávat podobné filmy v televizi v původním znění, tak by na ni šlo i koukat. Mr.Apache má s hodnocením zcela pravdu, ale další hvězda je za to, že jsem se jednak nenudil a hlavně za Johanku z Arku (Saint Joan, 1957) s 80's tanečním hudebním doprovodem. To bych někdy chtěl vidět naživo. Jako alternativu k němým ozvučovaným filmům. :)(8.7.2009)

Sexy Helen Slater. Kľúčová veta pri tomto hodnotení.(18.9.2011)

Kromě nenapodobitelného feelingu 80. let, pěkné dobové písně od Pat Benatar, skvostné hlavní hrdinky (mňam!) a asi tak patnáctiletého Christiana Slatera, ten film už bohužel vůbec nic nenabízí. Vykalkulovaná, nedůvěryhodná story o poctivé holce, co se vinou nespravedlnosti dostala do křížku se zákonem a stala se pseudo-rebelským idolem mládeže. A nakonec všechno dobře dopadlo. Tečka.(30.8.2006)

100 % legenda.(12.5.2011)

• - Christian Slater v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

• - Film se měl původně jmenovat Fair is Fair, nakonec se rozhodlo o názvu The Legend of Billie Jean a původní plakáty byly přelepeny novým názvem. (Terva)

• - Mládež v jedné ze scén sleduje snímek Saint Joan (1957). (Terva)