Vědec mocné společnosti HYBRA-TECH, Charles (Peter Coyote), se vydává do Černobylu, aby získal poslední barely nebezpečného toxinu, dělajícího z lidí zombie. Plyn je tajně testován na lidech a vše se zkomplikuje když chce Charles udělat pokusného králika ze Zekeho - nejlepšího kamaráda jeho synovce. Zekeho kamarádi se rozhodnou vydat se do sídla společnosti HYBRA-TECH na pomoc. (jonyyy)

Dr.robotnik

Čakal som od tohto béčka menej. Aj keď nič nove neprináša dá sa pri tom dobre odreagovať. Ta scéna na motorkách mohla byt minimálne o polovicu kratšia. ()

djbarrel

Skoro se mi ani nechce věřit, že tenhle fil vznikl v roce 2005. Ač je to k nevíře, ale silně mi připomíná zombie béčka let osmdesátých. Hodně zombie, hodně řežby, spousty kečupu a jak zombíci tak klaďasové kapou hezky svižně. Velmi povedená zábava na sobotní odpolene, která se vrací k prvnímu či druhému dílu. Objektivně film zaslouží tři hvězdy, ale jako fanda žánru nemůžu jinak. 4 * - 75 % ()

ScarFace_V8

Vrátili se! Po dvanácti letech od třetího dílu jsou zpátky! Naši oblíbení mozkožrouti! Jo? Leda tak nasrat! Naprosto zbytečné rádoby pokračování, které przní tak kultovní klasiku z roku 1985 a dokonce i její dvě pokračování. Proboha tohle bylo tak špatný! Postavy zrovna žádnou sympatií nehýří a jejich osudy jsou mi totálně volné. Co se týče samotných zombies – v případě těch tu tvůrci úplně vyignorovali jakákoliv nastavená pravidla původní trilogie. Hlavně, že tu tolikrát padlo to typické slůvko „BRAAAINS!“ (Mozky)… prostě samé mozky! Ale na rovinu můžu říct, že u tvůrců tohoto filmu by se žádného mozku nedohledali. To bylo tak strašný! Naprosto zbytečné pokračování, které dělá sérii ‚Living Dead‘ akorát ostudu! Max jednu hvězdu si to zaslouží za to jak jsem se nad trapností všeho toho dění občas zasmál. ()

david666

Tenhle film si nezaslouží být spojován s legendárními prvními díly! Začátek ještě jde ale když dojde na boxerské a karate vložky zombie a lidí - to už se na to fakt nedá dívat. A nezachrání to už ani varianta legendární hlášky "Pošlete další securiťáky". Film je výletem teenagerů (navíc pěkně blbých a namachrovaných) za záchranou kolegy, kdy všechno jde skvěle a "děcka" mají veškeré potřebné schopnosti, které ke zdolání "překážek" potřebují. Navíc likvidace zombií jinak než do hlavy? - alespoň tohle mohli dodržet. ()

drkaldj

Nevadilo by mi kdyby to bylo natočeno levně, ovšem je potřeba nějaký zručný režisér a tým okolo, aby dokázali z těch málo peněz vytěžit co nejvíc. Zde bohužel vidíme jen bezvýznamné, bezduché a zbytečné pokračování. Třetí díl byl alespoň ještě celkem dobře zpracovaný a oživlé mrtvoly vypadaly fajn, tady ale zombie vypadají špatně (samozřejmě jsou i filmy kde vypadají ještě hůř). Humor se taky do série nevrátil a opět se snímek bere vážně, což s efekty a příběhem který tu je, působí dost zle. Snímek je jako celek nesourodý, příběh má hodně trhlin a spoustu hluchých míst. Viděl jsem sice horší filmy se zombie, ale v rámci této série se prozatím jedná o nejhorší díl (viděny všechny předchozí díly, pátý prozatím ne). ()