Jack a jeho kámoš Travis pořádají doma velkou pařbu. Ráno je probudí telefon Jackovi rodiče se vrací z dovolené dřív a Jack je má už za 3 hodiny vyzvednout na letišti. To by ještě nebyl takový problém. Stačí se trochu probrat z kocoviny a uklidit. Horší je, že kluci zjistí, že jeden jejich kamarád je… no ano, mrtvý! Ale copak mají čas dát věci do pořádku, když pořád někdo zvoní u dveří? Dvě nadržené holky, úchylný strejda, homosexuál, prostitutka… Zkrátka blázinec v pěkně bláznivé komedii! (oficiální text distributora)

xerno

Když byste tomu nedávali tak strašný hodnocení, nedal bych 4*, max 3*, ale zase tak špatný mi to nepřišlo, naopak, docela dobrý... ()

Ichabod odpad!

Nejsem zadny extra pozer, jen svym hodnocenim vyjadruju nazor jak jej citim a tady je : 4 minuty.... presne tolik jsem obetoval u tohoto filmu. Neni to vtipne ackoliv jde o komedii. Herci tam nejsou, s vyjimkou Lakinove zname ze Step by step. Dokonce to neni sexy, ackoliv by vas mozna zaujal obal. Poctivy odpad. ()

jakeer

Zdaleka nie tak zlé, ako tunajšie hodnotenie. Na film som natrafil náhodou, na YouTube. Ani som nemal v pláne ho pozerať, ale úvod ma zaujal. A ak by si to udržalo líniu ako dajme tomu prvá polovica, tak by som dal plné hodnotenie ako napr. pri Klube sráčov (ako guilty pleasure). Lenže tvorcom na konci došli nápady, a zakončili to iba bohapustou taškařicou. Každopádne, príjemná tínedžerská komédia. ()

Matros

Celkem dost trapná a šílená komedie, kterou z odpadu vytahuje pár slušných nápadů a asi tři vtipné scény. ()

LBsmoke

blbost ale vzhledem k tomu že film pro teen cílovku lze takhle natočit za tak malý náklady, jeden den, jedno místo.. stačí nápady a výjmečně to není hluchý.. ()

Mr.Hudson

Všude kolem sebe jsem slyšel, že tato komedie se mi bude líbit, že je to pravá americká komedie a že je opravdu vtipná. Ok, fajn. Nedalo mi to a podíval jsem. A byl jsem teda překvapen, bohužel negativně, čekal jsem něco na způsob prciček a nebo třeba road movie, ale tohle si jde vlastní cestou a určitě to jde nesprávným směrem. Vtipné to určitě nebylo, zápletku bych u komedie nehledal, ale tady nejde najít v podstatě vůbec nic, nesympatičtí herci a mohl bych vyjmenovat mnoho dalších negativních aspketů. Tato komedie neměla vzniknout. ()

Olík

Teenager šílená onehouse show…..ale taky naprosto zbytečný počin. Prci, prci, prcičky, kromě toho, že se stali (alespoň pro moji generaci) kultem, odstartovaly také několikaletou smršť studentských komedií, které bohužel (až na čestné výjimky) komedii bratří Weitzů nesahaly ani po kolena. Gay postava, nadržená postava, úchylná postava, postava trávící půlku filmu na velké straně…..pány „herce“ a dámy „herečky“ hádám žádná velká kariéra nečeká....teda určitě ne u filmu. ()

salamandrr

netřeba si nic namlouvat, intelektuálně to nikoho nepovznese a myslím, že jsme se o životě tučňáků na pólu mnoho nedozvěděli, ale opět tam bylo nějaké zvracení, alkohol, pěkné děvy, totálně ožralý aktéři, pošahaný homosexuál, drogy, šlapka, zhulenec... jo vzato kolem a kolem to docela šlo ()

sigf07

Poprvé jsem tuhle "ulítlou komedii" jak je napsáno v popisu viděl letos na silvestrovské oslavě. A kupodivu se všem líbila... asi proto, že jsme všichni měli dost vypito. Dnes jsem se na to mrkl znovu a abych řekl pravdu, za střízliva to není ono... Vlastně skoro všechny pozitivní dojmy vyprchaly :P Nepříliš originální příběh, humor nic moc. Herecké výhony docela ušly, na to že se jednalo z velké části o neherce .. za krkolomnost bych obvinil spíš scénáristu. Jediné čím je tento film vyjímečný je vynikající soundtrack. Proto dávám 20% za soundtrack a 10% za zbytek :) ()

john.h

Jednou jsem se u toho nahlas zasmal a par scenek se celkem podarilo. Melo to kratkou stopaz, takze to nejak extra neurazilo. Musim ale rict, ze pres tu kratkou stopaz to uz ke konci zacinalo byt moc dlouhe. ()

GameboyNES

Ze začátku pomalej náběh, ale čím více postav se objeví na scéně, začíná být zmatek a vtípky člověk pomalu nestíhá vstřebávat :) Přidávám do sbírky huličských komedií. Hmm a malá Al, nám vyrostla do pořádně žhavé rozkuřovačky, hmmmm...... Tož ty 4. ()

himor

Videl som asi 50000 horších komédií ako bol tento snímok. Christine Lakin vo svojej dobrej forme potešila, celkovo to bola aj sranda...zase také nedeľné popoludnie :D 60% ()

Fearoth

Nejen že český překlad je trochu "mimo mísu", ale hlavně je celý film o třech hodinách pobíhání po domě a zažívání uměle, až trapně vypadajících scének, z nichž snad žádná nemá originální námět nebo alespoň nápad. ()

RCecko

Nehorázně velmi spatlaná komedie, no komedie, jestli se to tak dá nazvat. U pár, opravdu pár scének si tak jako odfouknete, tim smích končí. SPATLANINA strašná!!!! ()

donnovann

Mířeno na puberťáky ale věřím, že i ti nedají víc než ** Podobných a daleko lepších filmů je spousta. Nic nového nic nápaditého, prostě ztráta času. ()

Slaboproud odpad!

Nekonečná sračka. Jeden z nejtraumatičtějších zážitků mého života, když jsme se spolužáky vybrali podle "oficiálního textu distributora" tenhle film k projekci na jedné z posledních house party na gymplu, tedy v prostředí, které u podobných filmů hodnocení spíš zvyšuje. Ale ne, i při bonusu cca 20 bodů díky přiměřené nakalennosti to je odpad. Nezaregistroval jsem ani jeden vtip. Ne originální vtip, ne dobře zakomponovaný převzatý vtip, ale jakýkoliv vtip. Jediná věc nudnější než scénář jsou snad jsou výkony herců. ()