• nooly
    odpad!

    Něco tak špatného, zlého a zkaženého se vidí málokdy. V hlavní roli je žena, 85letá stařenka, která srší nejapným humorem a četnými sexuálními narážkami. Během celého filmu ji obletují mladí muži, ne, že bych to paní Mae West nepřál, ale přeci jen je to dost nevkusné. Přidejte toporné herecké výkony, trapné písničky (snad jen Love will keep us together se mi líbila :), nesmyslný scénář, mizerné provedení a máme co dělat s jedním z nejhorších filmů všech dob. Nakonec se sem hodí jedna pěkná citace: Sextette je jako vážná automobilová nehoda. Je to příšerné, ale přesto nemůžete odtrhnout oči...(7.1.2009)

  • - Žádné velké studio nechtělo film distribuovat. Produkce se nakonec ujala nízkorozpočtová Crown International Pictures, bývalého ředitele RKO Pictures Newtona P. Jacobse. (kenny.h)

  • - Naslouchátko skryté pod parukou zapomětlivé hvězdy způsobovalo i komické chvíle. Vtipná byla ta, kdy se omylem naladilo na policejní frekvenci a Mae bezelstně opakovala policejní hlášení. Méně už ta, kdy producent ukončil natáčení a Mae půl hodiny trčela ve výtahu, protože ho přeslechla. (kenny.h)

  • - Ve snaze zaujmout studia producenti naplánovali několik veřejných předpremiér. Vzhledem k tomu, že na ně přišli hlavně fanoušci Mae West, vypadalo to na úspěch. Za první týden promítání však vydělal film jen 31 000 amerických dolarů, především díky lidem zvědavým na vzhled Mae West, a dalších 20 000 dolarů, než byl z kin stažen. (kenny.h)