Silver Hawk: Maska spravedlnosti

• Česko Silver Hawk: Matka spravedlnosti (více)

Akční královna Michelle Yeoh, představitelka úspěšné podnikatelky Lulu Wong, se v noci mění na latexovou superhrdinku Silver Hawk. Její úhlavní nepřítel, megaloman Wolfe, chce únosem geniálního profesora, získat nadvládu nad světem. Když se však utká s Lulu v souboji, je zaskočen jejím dokonalým zvládnutím všech bojových technik. (oficiální text distributora)

plnyhrnek

No nevím jak kdo,ale já jsem se bavil .Takovéhle filmy jsou jak plácání na sobotním pivku lehké srandovní a bezstarostne.Nebo snad ti co dávají jeden bod jsou vážní i v hospodě?Jinak dobré efekty a střih.Jo a viděl jsem to v práci ve tři ráno a chechtala se se mnou pulka směny ()

Hellbilly

Hviezdička za obsadenie-neviem síce, ako sa Luke Goss a Michael Jai White dali ukecať na túto latexovú ženskú verziu Batmana z Hongkongu, ale aspoň že sa tam objavili (aj keď toho veľa nepredviedli). Inak dialógy a vtipy trápne a dej neprítomný. ()

Ray.Eery odpad!

Dost velká kravina, snažím se přijít na to proč to natočili. Tenhle film nemá pořádný nápad. Všechno je ohrané a už jsem to minimálně v jednom filmu viděla. Nikde nic originálního co by někde nezkopírovali. ()

Nyron

Úsměvný propadák. Batman bez frantíka v bílém hábitu ve výsledku postrádající možnosti a peníze HollyWoodu. Člověk od toho nesmí nic očekávat, neboli když v televizi nic jiného není!!! ()