Bouřlivé setkání (TV film)

• Německo

Rosamunde Pilcher - Stürmische Begegnung

Rosamunde Pilcherová: Búrlivé stretnutie

Romantický

Německo, 1993, 87 min

Rebeka přesto, že měla šíleně zmalovanou pusu, také stojí za zmínku.Celý film stojí za zmínku. Samozřejmě Rosamunde opět nezklamala. Romantika, zápletka, krásné prostředí a hezcí lidé. A hlavně láska vítězí! Už jsem si myslel, že se děj odehraje na Ibize, ale nakonec se vše zase přesunulo do starého nám známého Cornwallu. Když nechtěla Rebeka jednoho příbuzného, myslím Eliota, kterého prokoukla, podlehla nakonec druhému příbuznému Jossovi, to aby geny a majetek zůstaly v rodině. A pak z takových rodin vznikají kinderhajzli s anglickým rodokmenem, geneticky pokřivení lordi, zdegenerovaní jak pekingští pinčli.(31.1.2014)

• alambert

To staré Bentley, které vidíte na jediné fotce v galerii, je opravdu asi to jediné, co z filmu stojí za zmínku...xD(7.11.2012)

• ARI50

Někdy je to aspoň trochu koukatelné má to aspoň kapku krásy okolo a snahy herců jinak každý příběh je pořád stejný.(29.9.2018)