Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

48 odpad!

Boha jeho. Myslim ze uz vim proc se se jen válejí a nesrozumitelně něco žvatlají. Musejí se koukat na tudle zhovadělost. Ministerstvo zdravotnicní varuje: Prilišné sledovani Teletubbies udělá z vašeho dítětě pologramotné pako. ()

dEstr0y3r

Přelomový okamžik kinematografie. Strhující herecké výkony, geniální dialogy a scénář. Fakt? Právě že ne...teda pokud v sobě nemáte 15 skel a 2 kilogramy magic mushrooms. V tom případě doporučuju:) ()

Ashnobe odpad!

Výborný seriál, který má velmi propracovaný děj a Núnú, vysavač s očima je prostě k sežraní, takže nelze jinak. ()

Nostos odpad!

Upřímně řečeno bál bych se předložit tenhle seriál vlastnímu dítěti, abych u něj nevyvinul nějakou mozkovou disfunkci, což snad nejde, ale při shlédnutí pouhých 5 minut z toho má člověk takový dojem. Mimochodem doufám, že kolega mandes bere svůj komentář podobně recesisticky jako kolega tron. ()

havran

Ale to je spíše hodnocení mé dcery - já už su stará páka a mé vnímání je už pro pořady tohoto druhu zcela nevyhovující a deformované okolním světem .-). ()

Pakr

Taky Vám znělka Teletubbies stále zní v hlavě, když si vybavíte tento seriál? A ona pořád ne a ne odeznít...vynikající stupidita, pokud chcete nemyslet a bezduše hledět do televize, pak Teletubbies je jasná volba...ale pozor - znělka je velmi nakažlivá:D ()

e(l)a

Tak jsem zhlédla jeden díl tohoto "seriálu" a musím říct, že to na mě udělalo skutečně dojem. A za ten taky dávám tu jednu hvězdu, protože co naplat - bylo to NEZAPOMENUTELNÉ!!!:-) ()

RajCZitko

Nechápu co na tom máte všichni tak blbého, geniálně lehký příběh, který malinkatý děcka žerou úplně nejvíce....je to téměř to samé jako "Krteček". Navíc když jsem to viděl poslední dobou, tak je to skvělej zdroj megazábavy. Nejlepší je stejně ten vysavač. ()

coco.brice

ale děti to prostě baví...tak co s tím?:-)možná by na to neměl koukat nikdo komu jjsou víc než dva roky..ono je spíš s podivem kolik lidí kterým je víc než dva na to kouká:-)a pak to ještě hodnotí..doufám,že aspon máte všichni děti a koukáte se s nima..jinak by jste se měli nad sebou vážně zamyslet:-))) ()

Sainchl odpad!

Teletubbies mohou chtít vidět děti tak do 2 let. Pak už musíte být maximasochista nebo jinak silně psychicky narušená osobnost. Jediné, co obdivuji, je práce scénáristů. Vymyslet 365 dílů, které zahrnují jen 4 postižené mimozemšťany, smějící se slunce a obživlý vysavač to chce hodně velkou představivost a inspiraci. Na závěr bych chtěl nabádat rodiče, aby svým dětem nabídli nějakou jinou alternativu. Třeba sledování bílé stěny. To aspoň nebude mít tak neblahodárné účinky, jako vdechování sirovodíku. ()

Magoor odpad!

Tři odpady bych dal z fleku, kdyby to šlo. Vždyť i těm batolatům z tohodle zvěrstva musí měknout mozek! ()

Suzie1

Fakt hrozně objektivní, když tu lidi, pro který tenhle seriál fakt nebyl určenej dávaj odpad!.. A netvrďte mi, že když vám bylo 5, tak jste to nežrali, protože já vim, že jo. ()