Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Je možné vykoupit se pravdou? (Česká televize)

Recenze (6)

Snorlax 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dříve musel být notář přítomen při losování Sportky. Půjde-li to s další generací dětí ze skleníků takhle dál, bude muset být i při souloži, aby nejdříve ověřil podpisy zúčastněných a následně dbal dodržování předem dohodnutého. David naskakuje do vlaku hysterie a chystá se představovat jako sexuální predátor. ()

Reklama

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ten příchod domů Terezy byl super... Mimochodem ten zámek na vchodových dveří byl z vězení?! 😅😅🤔 Tak David se svěřil a dopadlo to tak jak bylo jasné, rozchod teda konec... No Tereza už lesbismus nepředstírá... No paráda nakonec rozchod i u Terezy... Mimochodem ten rozhovor s tátou byl super... No pěkně to graduje... ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Ona to možná chtěla na plese, možná to chtěla v baru, ale to neznamená, že to chtěla potom, co se pozvracela a bylo jí blbě!“ Zamlouvá se mi, jak svár dvou mladých lidí doráží na jejich blízké a příbuzné a prochází u nich různými fázemi. Sype se to, sype, je třeba pokec s otcem. Nebo raději ne. Ani vycházka v parku nic nezmění. Nebo s ohledem na popis sporného aktu do nejmenších podrobností změní nakonec všechno? Plusy: Simona Lewandowska. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama