Yago Valdez strávil většinu svého života v divočině. Jeho matka byla zavražděna, v mládí jej vychovával Gardel Valdez, kterého Yago považuje za svého otce. Ve skutečnosti je ale synem Franca Sirenia, muže, který měl údajně zahynout při požáru domu. Franco sice plamenům unikl, ztratil však paměť. Ve svých 28 letech se Yago dovídá jméno svého pravého otce. V té době se také setkává se sympatickou dívkou Morenou. Ta právě prožívá velké zklamání kvůli svému snoubenci Thomasovi, který ji opustil těsně před svatbou. Aby utišila svoji bolest, přijímá pozvání své kamarádky Laury a odjíždí na prázdniny do pralesa. Yago a Morena se do sebe na první pohled zamilují a stráví spolu spoustu kouzelných okamžiků. Morena se však cítí stále zranitelná, vrací se tedy zpět do Buenos Aires. Yago se vypraví za ní, poháněn nejen láskou k ní, ale především touhou poznat svého skutečného otce. (Lukaaasek)

Borec3

* za to, že Yago, je přezdívka mého kámoše. Vážně nechápu, jak k ní přišel, jednoho podmračeného dne ji jakási zlá duše plácla jeho směrem a už mu zůstala. Ani mu to nevadí, chudáčkovi. Nebo to velmi dobře maskuje. Plusem je, že na telenovely se naštěstí velmi rychle zapomíná, ale nějakou dobu musel lidem na potkání vysvětlovat, že skutečně není zapáleným obdivovatelem Facunda Arany. ()

Tom Riddle

Další telenovela, která byla dobrá, fakt. Romina Gaetani v roli Meliny/Cassandry byla výborná, Norberto Díaz jako záporák Aldo fakt dokonale odporný a příběh byl fajn. Nějaká chybka by se našla (hlavní hrdinka by měla být divákovi sympatická, Morena byla bohužel vosina v zadnici, Kabure vyřeší všechno..). Šmrnc jinak měly party věnované Lauře (akcička s Fragou, když chtěli zatknout Mansa, byla fakt supr), závěr, kdy Melina zapíchla Renza ve chvíli, kdy chtěl sniperkou odstřelit Yaga i Morenu při jejich svatbě, byl taky prima, zkrátka dobré pokoukáníčko na nudné odpoledne. ()

Pethushka

Jediným důvodem, proč jsem se začala koukat na Yaga byl Facundo Arana, kterého jsem milovala kvůli roli v Divokým andělovi. Jsem žroutka fakt skoro všech seriálů...tady to ale i při velké snaze nevyšlo, protože to byla fakt blbost. Jelikož jsem ale několik prvních dílů vydržela, jednu hvězdičku dávám. ()

AxelWers

S tým mojím hodnotením tu budem vyzerať ako kacír, ale predpokladám, že nikto, kto dal tejto telenovele odpad! nevidel všetky časti. Nie že by som bol zástancom telenoviel, to vôbec nie, ale kedysi keď nejaká naša televízia vysielala túto telenovelu, tak som mal často vo zvyku pustený televízor na pozadí, zatiaľ čo som niečo robil na PC alebo sa učil. Takže veľkú časť tejto telenovely mám odpočúvanú (a aj odpozeranú) a môžem s čistým svedomím povedať, že až také hrozné to nebolo ako vidieť na ratingu. Práve táto telenovela bola trochu odlišnou od iných a treba povedať, že celý dej vyzeral celkom reálne. OK, dobre, teraz si odmyslime tie mystické scény, ktoré som ani ja moc nemusel, ale táto telenovela bola natáčaná v čase, keď v Argentíne vrcholila hlboká ekonomická kríza, kvôli ktorej krajina takmer zbankrotovala a v deji to občas bolo aj naznačované, tak človek mal pocit, že dej sa neodohráva v nejakej vyumelkovanej spoločnosti, ale je zo skutočného života. Vzťah Yaga a Moreny bol veľmi silný a doteraz neviem či sa naozaj mali tak radi alebo to len dobre hrali. A samozrejme ešte Norberto Diaz alias Aldo Sirénio (ak si dobre spomínam), takého prevíta málokedy sa dá stretnúť. Ak by som mal hodnotiť čisto na základe toho o aký žáner ide, tak 5* jednoznačne. ()

darwin

Jedna z nejlepších telenovel vůbec. Děj je sice jako obvykle strašně zamotaný a i v jiných směrech je to typická telenovela. Sere mě taky postava Caburého, který se dycky objeví tehdy, kdy se scenárista zamotá to vlastních kliček a je potřeba nějak zachránit Yaga nebo Morenu. Plus rozhodně je, že už někdo natočil telenovelu, kde hlavním hrdinou je alespoň z části muž. Musím taky pochválit záporáky, kteří jsou zde skutečně téměr nezničitelní a jedovatě zákeřní. Jedná se hlavně o strýčka Alda a Renza. José Manso je v jádru dobrý, ale nechává se příliš často strhnout temnou stranou síly. ()

• Telenovela se natáčela v Buenos Aires a národním parku v provincii Misiones, kde filmaři zavítali k vodopádům Iguazú. (fiLLthe3DD)