Reklama

Reklama

Casa d'appuntamento

  • angličtina The Paris Sex Murders (festivalový název) (více)
Trailer

Obsahy(1)

Drobný zločinec menom Antoine Gottvalles (Pietro Martellanza) je obvinený zo zabitia svojej obľúbenej prostitútky vo francúzskom bordeli. Následne je súdený a odsúdený na smrť. Pokúsi sa mu utiecť, no pri prenasledovaní zomrie. Čoskoro, ľudia spojení s týmto prípadom, sú zabíjaní jeden po druhom... (westerns)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

kaylin 

všechny recenze uživatele

„Casa d’appuntamento“ je tak giallo, které není nijak zásadně zajímavé a ani v oblasti tohoto žánru, který se nedá až tak jednoduše zkazit, je to přece jen slabota. Krásné ženy prostě nejsou všechno, protože tvůrci nedokázali ani zvládnout ty lehce erotické scény, které jsou křečovité. Několik celkem zajímavých nápadů to nezachrání, jsou využity jen pro krátké scény a rychle uplynou (odseknutá hlava, operace oka, apod.). ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Opravdu zábavné giallo,které nese všechny standardní giallo elementy ale nic víc za tímto filmem nehledejte. Zahalený zabiják (odhalení jeho identity není těžké vzhledem k menšímu osazenstvu ve filmu), šílený vědec a jeho kuchání oční bulvy (Howard Vernon, známý z Jess Francových filmů), francouzský bordel a nekonečné vraždy prostitutek, vše to odstartovalo scénou s krásnou Barbarou Bouchet v červeném, vůbec ve filmu hráli krásné Euro-kultovní herečky, tak jak to by to mělo u správného gialla být. Viz ještě roztomilá blondýnka Evelyne Kraft, Rosalba Neri-menší role ale její šanson v nočním klubu neměl chybu, nebo bordelmamá Anita Ekberg, která nám za pár od své nejslavnější role ve "Sladkého života" trochu přibrala, ale i tak stále to byla krásná žena, ve svých nejlepších letech. Vyšetřovatel Robert Sacchi vypadal jak Humphrey Bogart, levná to imitace, snadno by jste je však spolu zaměnili. Vraždy tu jsou překvapivě násilné (na první pohled jistě i účinné, viz. např. dekapitace) a sýrově krvavé (sražená krev), každá z nich je tu přehrána 4x v jakémsi rychlém sledu, pokaždé však v jiné téměř psychedelické kolorizaci. Klasický Euro-trash movies, s decentní nahotou a množství zábavy, který neurazí a může jen mile překvapit. Komentář zde jako druhý v pořadí... ()

Reklama

JohnMiller 

všechny recenze uživatele

Nechal som sa nalákať do pasce.. Anglický názov, hudobní skladateľ a herečka Barbara Bouchet ma natoľko ohúrili a zaslepili že som si to po objavení tu na CSFD musel okamžite zohnať.. Také jednoduché to zase nebolo, po snímke akoby zaľahla zem.. ale podarilo sa. No koniec som sa s toho tak dlho neradoval pretože už v úvodných sekundách, a to myslím doslova v prvých troch sekundách). Sa na nás French Sex Murders vytasí svoju lacnosťou a "sfušovansťou". Hneď na úvod vidíme ako sa tvorcovia snažili o to, aby sme na obrazovke videli padať človeka s Eiffelovej veže. Lenže miesto človeka tam bol vystrihnutý kus čierneho papiera ktorého zväčšovali pomocou fotomontáže. Vyzeralo to hrozne. Príbeh bol absolútne o ničom. Barbara Bouchet ktorá hrala prostitútku tam bola iba v jedinej scénke. Na to že to bolo Giallo tu nebolo takmer žiadne vyšetrovanie. Vraha sa nedalo ani len hádať pretože tu nič neukázali. Nehorázne trápne a zlé boli aj tie akože surrealistické vsuvky. Veľmi slabé. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Nic vynimocne, len priemerne natocene dzallo s krasnou Anitou Ekberg, ktora par kil pribrala, a pozeram, ze na spravnych miestach. Zabijak ale slaby, nevyrazny, hudba nic moc - po dvoch nocnych som ani poriadne uz nevedel, o com to cele bolo. Rezisersky odbite, utopene v sivom sedivom priemere : 55 % ()

špaček421 

všechny recenze uživatele

Céčkové giallo, které zaujme snad jen zajímavě (i když trochu směšně) natočenými vraždami (a veselým anglickým názvem). Jinak je to nuda o ničem. Děj by mohl být zajímavý, jenže neustále je protahován, především scénami s patologem, jeho dcerou a jeho asistentem, který se o onu dceru uchází (a pije divákovi krev). Aspoň, že patologa hraje Howard Vernon, a to naprosto rozkošně. Ostatně obsazení není vůbec špatné (Rosalba Neri, Barbara Bouchet, Anita Ekberg, Peter Martell), a detektiva hraje dokonce dvojník Humphreyho Bogarta! Ale víc jsem se nudil než bavil. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama