Thr3e

Three

Thriller / Drama

USA / Polsko, 2006, 101 min

V Sawu byl Skládačka tady je Hádankář .. je to příjemně koukatelný, napínavý s fajn Dialogy.. Závěrečný Twist jsem netušil a překvapil mně ! Na jedno zkouknutí Super :)(19.11.2012)

Rozpočet $2,4miliónaTržby USA $1,008,849Tržby Celosvetovo $1,420,418(6.4.2010)

Inspirace Saw sice byla zjevná, ale mě se to líbilo. Omezený rozpočet se vlastně podepsal jen na hercích, kteří byli nevýrazní a jednom trikově nezvládnutém výbuchu. Ale jinak to bylo natočeno slušně. Navíc už se mi dlouho nestalo, že by mě překvapil závěr. Sice nejsem fanouškem několikanásobných zvratů nahňácaných do závěrečných minut, ale tady se to povedlo. Je škoda, že se tématu nechopil některý ze žánrových specialistů, ale i přesto jsou mé dojmy vesměs pozitivní. 65%(22.12.2014)

S každého rožka troška.Celkom slušná vykrádačka SAW,ktorá sa ale celkom dobre pozerá.(18.12.2011)

Film byl koukatelnej,ale ten konec!Nesnáším schízy,ani ve svý mysli vytvořený postavy,a navíc ,když se ohlédnete po konci filmu zpět,tak vlastně Marc Blucas nic neudělal,takže celej ten film byl ve svý podstatě dost neškodnej.A zatčení toho hádankovýho vraha proběhlo jak chytání nějakýho pitomy,co sebral pošťačce brašnu s dopisama.A co se týče obsazení,tak ani to neni nic moc,Blucas zrovna charizma rozdávat nemůže,ale samostatnou kapitolou byla v pološeptu mumlající J.Waddell,tu bych jako rejža zfackoval za první záběr.A to jinak vypadá docela dobře,ale ten hlas,to je hrůza!Myslim že z Hensona dobrej rejža nebude.50%.(24.3.2011)