VOD (1)

Tři mladé hrdinky, tři velké sny a jedna soutěž, která může všechny tyhle sny splnit. Klavíristka Anet (Kristal Shine), atletka Marta (Dominique Alagia) a tanečnice Tina (Anna Šulcová) stojí na startovní čáře dospělých životů. Mají své touhy a naděje, ale do jejich příběhů se také promítají rodinné problémy či milostné trable. Každá z trojice dívek se přihlásí do soutěže Cool Girl s nadějí, že vítězství by mohlo pomoci nasměrovat jejich život správným směrem. Postupně však zjišťují, že k tomu, aby si člověk uvědomil svou hodnotu, je třeba především věřit v sebe sama. Film vznikl na motivy stejnojmenné úspěšné knihy Leny Valenové. (Donart Film)

Trailer

William_

1/10. Nutno říci že se asi jedná o dno české kinematografie a příčka 13. nejhoršího filmu je asi zasloužená. Nejprve začnu malým pozitivem a to tím, že malé holčičky mají konečně film své věkové kategorie a tvůrcům se podařilo namastit si kapsy dobře zvolenou cílovkou tohoto filmu. V pár momentech se mi líbilo celkové nasvícení daných scén. Tím pozitiva končí a to ostatní už jsou jen negativa. O nějakých hereckých výkonech snad ani nemá cenu mluvit, jediná Kristal působila nejpřirozeněji, ostatní bylo slabé i na amatérské divadlo. Product placementů bylo ve filmu tři prdele a extrém byly ty sauny, kdy kamera zabírala asi 20 sekund logo té firmy a pod tím holčinu čekající na auto - šílenost. Pokud bych měl někomu doporučit film věnující se influencerům, tak bych spíš sáhnul na novinku ze stejného roku a to zdařilý snímek #annaismissing. Tento film byl něco jako cirkus - podíval jsem se na to, pobavil jsem se nad bizárem, kdy se lidé co nemají herecké vlohy snaží "hrát", a s čistým svědomím jsem si řekl, že se na to už nikdy v životě nepodívám. ()

PTomA odpad!

Chodim do kina často a zažil jsem dvakrát tleskání během filmu: Joker a Cool Girl! Ale narozdíl od Jokera sem chodily lolitky v krátkých šortkách. Mimo to, že jim product placementama podstrkuji Bubble Tea, se snaží dohodit práci plastických chirurgů. Dějová linie je natolik spletitá, ze bych ji porovnal s známým příběhem "Šel chleba a potkal chleba s máslem..." Na pánu scenáristovi a režisérovi je především zajímavé, jak je jedna scéna dramatická a v té další se následky předešlé neřeší. Postavy jsou ploché (Anna Šulc mrk mrk) a ještě horší jsou jejich představitelé. KURVA však i cvičená opice by zavrtěla líp prdelí. O humoru ani nemluvím, ale když je člověk zdegenerovaný tiktokama těchto slečen, asi mu to bude stačit. Není to tolik morálně zvrácené a nechutné jako většina českých filmů, jen je na tom všechno špatně. ()

sykyntosh

Tento film je opravdu velmi špatný. Je tu jen málo věcí, které lze pochválit, nic méně jednou z nich je kamera, o které se všude píše, že je v podstatě amatérská. S tímto tvrzením však rozhodně nesouhlasím. Ono je těžké, aby kamera působila hezky ve filmu, který je tak špatně ozvučený, sestříhaný, napsaný a v neposlední řadě také velmi špatně zrežírovaný. Ale vizuální stránka u tohoto snímku je rozhodně místy dost slušná. Nejhorší na celém filmu je ale výkon hlavních herců a hereček. Doufám, že si tímto ostatní tvůrci uvědomili, že lidé co stojí před kamerou mobilů nejsou totéž, jako ti, co jsou zocelování před filmovými kamerami. Pro nějaké vedlejší role, nebo zábavná camea klidně, ale pro hlavní role si raději vezměte opravdové herce. 2.5/10 ()

Johnny.ARN odpad!

Ja som neveril, ale bola to skutočnosť. Ono to je skutočne fakt také zlé. Asi okrem kamery a strihu, zvyšok je čistý odpad. Dal som tomu šancu, videl som to, môžem si na to spraviť názor. Filmy s neherečkami môžu byť fajn, len to musí chytiť niekto kvalitný, po všetkých smeroch a hlasoch. Ako je možné, že tento príbeh bol knižný bestseller? Je to fakt len tak zle prevedené na plátno? Neviem a nikdy sa to nedozviem. Zaslúžený ODPAD! ()

PanPyzamo odpad!

Docela dlouho jsem přemýšlel, ale nakonec přeci jen bohužel házím odpad. Počkal jsem si den a stejně si tak říkám, že to ve mě nic nezanechalo. Od začátku až do konce jsem nějak nebyl zaujat. Příběhově mě to nevzalo. Influencerky se určitě snaží, ale šlo podle mě vidět, že holt opravdoví herci vedle nich jsou na tom lépe, ale nechci tady influencerkám nějak nadávat. Jen mi to přišlo celé takové zbytečné. Skončilo to a já neměl nějaký pocit, že jsem si z toho něco odnesl nebo tak něco. Nechci spoilerovat, ale některé situace mi připadaly takové nereálné. Zkrátka mě to nechytlo a nebavilo. Nedoporučuji. Nikomu. Ani fandům zde vystupujících influencerek. Pokud si pustíte jejich TikToky, tak podle mě uděláte lépe. Ve filmu jim to ale podle mě moc neslušelo nebo aspoň ne zde. Mě to vůbec nechytlo. 0/10 ()

• Hlavní herečky měly tříměsíční herecký workshop. (ČSFD.cz)
  • První český film, kde tvůrci obsadili do hlavních rolí influencerky. (ČSFD.cz)
  • V akční scéně z fiktivního filmu „Špiónka“ byly použity tyto zbraně: pistole CZ75D, Star model B Walther P38, revolver Smith & Wesson M&P, útočné pušky M4 a Galil SAR, samonabíjecí puška M1 carbine. (Martyn.86)