Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tři mladé hrdinky, tři velké sny a jedna soutěž, která může všechny tyhle sny splnit. Klavíristka Anet (Kristal Shine), atletka Marta (Dominique Alagia) a tanečnice Tina (Anna Šulcová) stojí na startovní čáře dospělých životů. Mají své touhy a naděje, ale do jejich příběhů se také promítají rodinné problémy či milostné trable. Každá z trojice dívek se přihlásí do soutěže Cool Girl s nadějí, že vítězství by mohlo pomoci nasměrovat jejich život správným směrem. Postupně však zjišťují, že k tomu, aby si člověk uvědomil svou hodnotu, je třeba především věřit v sebe sama. Film vznikl na motivy stejnojmenné úspěšné knihy Leny Valenové. (Donart Film)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (23)

PTomA odpad!

všechny recenze uživatele

Chodim do kina často a zažil jsem dvakrát tleskání během filmu: Joker a Cool Girl! Ale narozdíl od Jokera sem chodily lolitky v krátkých šortkách. Mimo to, že jim product placementama podstrkuji Bubble Tea, se snaží dohodit práci plastických chirurgů. Dějová linie je natolik spletitá, ze bych ji porovnal s známým příběhem "Šel chleba a potkal chleba s máslem..." Na pánu scenáristovi a režisérovi je především zajímavé, jak je jedna scéna dramatická a v té další se následky předešlé neřeší. Postavy jsou ploché (Anna Šulc mrk mrk) a ještě horší jsou jejich představitelé. KURVA však i cvičená opice by zavrtěla líp prdelí. O humoru ani nemluvím, ale když je člověk zdegenerovaný tiktokama těchto slečen, asi mu to bude stačit. Není to tolik morálně zvrácené a nechutné jako většina českých filmů, jen je na tom všechno špatně. ()

MrHlad odpad!

všechny recenze uživatele

Sbírka filmových klišé zabalená do průměrného vizuálu s trojicí influencerek, které bolestivě zjišťují, že dělat voloviny na tiktoku z člověka herce neudělá. Product placementem přeplácané balancování na hraně mezi nudou a trapností může zaujmout snad jen diváky, kteří mají rádi alespoň jednu z představitelek ústředního tria. Ostatním tahle ochotnická show nemá co nabídnout. ()

Reklama

TheSompeque 

všechny recenze uživatele

Film Studená dívka je opravdovým překvapením. Překvapením v tom smyslu, kolik všemožných věcí nabízí. Herecké výkony, které se vyrovnají studentskému filmu, 18+ narážky, kterým se cílovka sedmiletých holek zcela jistě zasměje, scénář, kde v jedné scéně se z dramatického talku o smrti někoho blízkého z repliky na repliku přeskočí na pokec o rande. Děj předvídatelný jak klasická romantická komedie se táhne, nic se vlastně neděje a najednou to vše skončí epickým láskyplným endingem, kdy i slza ukápla nad pomyšlením, že jsem za tuhle majestátní podívanou a (ne)skrytou reklamu na OXO tea dal 200 kaček. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

V podstatě se jedná o vykrádačku tohohle Backstage (2018) jen změnili tu soutěž z taneční na vědomostní/taneční a pak volný styl.  3 holky se přihlásí do soutěži Cool Girl kde je hlavní cena 1 milion a dovolená na kanárech jedna je tanečnice a její matka dluží přes 400 000 (úplná blbost, že by ji nevyhodily z baráku) druhá je běžkyně a je lesba  a třetí je beauty infuencerka (ženské líčení)  co má otce co neuznává tuhle ´´živnost,, . Do toho ta první má chlapa u ,kterého zjistí, že jí zahýbá (úplná blbost, že by jí vše na konci vyslepičil) druhá řeší to, že se jí líbí ta s tím chlapem a do toho ví, že jí její chlap zahýbá a třetí ma kamaráda co po ní jede , ale nechce jí to říct. Tak se dostanou do finále (tohle není ani spoiler je to tak okaté, že to je jasné každému i v trailerech to jde vidět) kde vyhraje ta s těmi dluhy nečekaně. Pak se ta co je na holky přizná, že je lesba   ta s těmi dluhy rozejde s tím chlapem a dostane nabídku na prodej nějakého nápoje a ta třetí dostane nabídku v seriálu a  začne chodit asi s tím klukem co po ní jel. Jinak je to film spíše pro puberťačky (spíše holky) v kině jich byla většina a byly nadšené neřeším kdo ty holky jsou nebo nejsou nemám instagram ani tiktok a je mě to jedno film má slušnou hudbu a ty holky taky nejsou k zahození. Kdyby to nebylo tak přímočaré a okaté, že zvítězí ta s těmi dluhy tak bych to ocenil výše plusové body za hudbu a celkově se film dá.  Je to na stejné kvalitě jak ten Backstage , ale tady to schytá ze všech stran jelikož jsou tam takové ´´herečky,, . Je to mezi 40 a 60 nechám to zatím na 60. P.s. v čem spočívala ta cool girl jedna uměla běhat, ale to umí snad každá jedna uměla tančit ,ale ve filmu se tomu věnují tak 5 minut a to umí taky každá a jedna radí holkám jak se líčit i tohle není umění a takových holek je více. ()

LasT_Olt

všechny recenze uživatele

V polovině 16. století bylo v Itálii zvykem popravovat teology, kteří kritizovali zkorumpovanou církev tím, že je házeli do kotle s vroucím olejem. Nejznámějším mučedníkem je Pomponio Algerio, který byl nejdříve hozen do vroucího oleje, poté hozen zpátky do studené vody a následně zase do oleje, pro dosažení největší možné bolesti. Mimo olej byl často používán i dehet, olovo nebo víno. Přesuňme se do 80. let, 20. století, kde během rasových nepokojů v JAR rozvášněný dav popadne čtyřiadvacetiletou Maki Skosanaovou, kterou obviní z vraždy místního chlapce, navlečou na ni starou pneumatikou, polejí ji benzínem a následně ji upálí za živa. Roztavená pneumatika se prý zapekla do kůže a způsobila nelidskou bolest. Zmínit můžeme také skafismus, metodu mučení, kdy se v ranném středověku člověk nacpal sladkým až k prasknutí, poté se pomazal medem a nechal se ležet na slunci, kde se solidně doslova utopil ve svých výkalech a kde ho následně zaživa sežraly mouchy a další rozličný hmyz. Nejvíce kontroverzním způsobem mučení a popravy je však podle znalců způsob, vynalezen v ČR v dvacátých letech 21. století. Tři influencerky, z nichž dvě mají pseudojména jako nějaké pornoherečky z 90. let (neříkej mi že jsou to real jména..) natočili spolu s nějakou Šulcovou, kterou všichni kromě mě znají film s názvem Cool Girl!. Znalci se stále dohadují zda bylo úmyslem aby byl Cool jen film, nebo samotné girls v něm, každopádně bylo potvrzeno, že trailer k tomuto filmu pouštějí  Talibánci v případě, že chtějí exemplárně potrestat nepřátele státu, či severokorejský režim, který pouštěním traileru půl hodiny v kuse zabil tři dezertéry, kteří utekli na jih. Podle oficiálních zpráv ze tří různých lékařských fakult, jen samotný trailer způsobuje rozsáhlé krvácení do mozku, epileptické záchvaty, horečku a samozřejmě i pálení žáhy. Lidé, kteří na film jdou do kina mají podle všeho menší hustotu šedé kůry mozkové a tak jsou vůči účinku Cool Girl! imunní, ale já bych to neriskoval přátele! ()

Galerie (64)

Zajímavosti (6)

  • Na filmu se podílelo 900 komparzistů. (ČSFD.cz)
  • Představitelky hlavních rolí se setkaly se svými fanoušky v rámci předpremiér po celé České republice. (ČSFD.cz)
  • Hlavní herečky měly tříměsíční herecký workshop. (ČSFD.cz)

Reklama

Reklama