poster

Sedm červených baretů

 • Itálie

  Sette baschi rossi

Akční / Drama

Itálie / Západní Německo, 1969, 90 min

Režie:

Mario Siciliano

Kamera:

Gino Santini

Střih:

Romeo Ciatti
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • Wacoslav1
  **

  Nenechte se zmást těmi rádoby hlubokomyslnými kecy v úvodu. Je to standartní Taliánský válečný béčko jakých v této době vznikali tucty, tentokrát z Afriky. Takže máme tu nějaký ty záběry pěkný přírody, občas akce, občas trochu násilí, příběh nezajímavej, prostě taková Řitka video klasika, jednou se to vidět dá.45%(1.7.2016)

 • SOLOM.
  ***

  Na rozdíl od ostatních bych tento italský válečný film zas až tak špatně nehodnotil. Ti co něco ví, o občanské válce v Kongu si s příběhem zas až tolik lámat hlavu nebudou, ostatní by si o této zemi sužované vyvražďováním obyvatel a najatými gardami žoldáků měli něco zjistit…To jen tak pro začátek, teď k filmu samotnému. Pěkná příroda tu hrála prim, nicméně i po psychologické stránce to nebylo vyloženě špatné. Vzájemná nenávist a rasismus mezi žoldáky nebyly a nejsou ničím novým, tady to navíc slušně zobrazuje Arthur Brauss. Je ovšem taky pravdou, že stopáž není rovnoměrně rozložená, co se akce týče. Najde se tu několik zbytečně zdlouhavých až nudných momentů. Priscilla Drake coby vojanda byla rajcovní jako vždy, no a Ivan Rassimov předvedl svůj standartní výkon.50%(30.9.2015)

 • Rodriguez
  **

  Ber kameru, sedm pitomečků a tradáá do pralesa honit jiný blbečky aneb tak by se dal vysvětlit děj sedmi červených baretů.(15.3.2009)

 • JohnSmith
  *

  africká střílečka ála Italové. Další z mnoha italských válečných filmů, které jsou tak špatné, že se na ně skoro nedá koukat.(27.1.2014)

 • Pořez
  *

  Zbytečný film, hodně zbytečný film. Jestli měl pobavit akcí, tak k tomu nedošlo. O nějakém hlubším sdělení nemůže být vůbec řeč.(23.8.2009)

 • hidden666
  *

  Krom záběrů na přírodu to byla totální slabota, s žoldáky film nemá nic společného, spíš to vypadalo na výlet nějakých zbloudilých skautíků.(2.8.2008)

 • karlos-rio
  *

  film který je tak trochu točený v duchu filmů kanibalové a jim podobný, záběry krásné přírody, ale samotný děj je o ničem, parta podivných osob jde pro dokumenty a pro doktorku jen jdou a hádají se, pak postřílí několik ( zřejmě rebelů) a zase jdou dál občas se poperou mezi sebou, okoření cestu neskutečným dialogem, absolutně zde, ale není popsané proč a jak k válečnému konfliktu doško atd...(14.3.2010)

 • zanvalzans
  odpad!

  Vojaci chodia krajinou ako trtkovia.Ich strety s domorodcami vyzeraju strašne jednoducho a po gulkách sa hádžu o zem príšerným spôsobom.(12.12.2016)