There's Something Wrong with the Children

Trailer

Rodina se vydá na víkendový výlet s dlouholetými přáteli a jejich dvěma malými dětmi, ale když se děti po nočním zmizení v lese začnou chovat podivně, pojmou podezření na něco nadpřirozeného. (JasonCZ)

Trailer

pornogrind

Děti, děti, dětičky maj krvavý ručičky. Lidi se jim nelíbí a proto je zabíjí. Tak za mě je tenhle snímek zatím na ČSFD pěkně podhodnocenej. Za tímhle filmem netřeba hledat nic originálního. Filmů o vraždících dětech už tu bylo víc a samozřejmě, že i lepší než tenhle kousek. I tak si ale myslím, že má film pořád co nabídnout. Nějakejch extra krvavejch scén se divák nedočká. Tady je to spíš o napětí a atmosféře. Sedli mi i herci a celkem povedenej byl i vizuál. Dobře byla zvolená i hudba. Někdo by možná mohl namítat, že né až tak všechno bylo ve filmu vyřčeno ale myslím si, že někdy není na škodu dát prostor své fantazii. ()

darkrobyk

Někdy se vyplatí ignorovat zdejší odpady a hodnocení a podívat se na film. Pokud na začátku hrají The Sisters of Mercy, tak nemůže jít o propadák...a taky že ne. Zpočátku se klasicky řeší vztahy, ale po nálezu tajemného místa v lese se všechno změní. Spratkové jsou něčím jiným a temná síla v podzemí by si ráda vzala i ostatní. Na jedné straně jsem tak trochu čekal variaci na Lovecrafta, chapadélko se však neobjevilo. Více jak polovina filmu je ale dostatečně napínavá, dojde i na krev. Vůbec nejlepší byly stíny obří kudlanky, tam se mohlo více přitlačit na pilu, ale takhle zase zůstal prostor pro fantazii. Je pěkné, jak si lidé svěřují tajemství, aby je pak na sebe ve správnou chvíli vykřičeli. Kamera slušná, hudba výborná a jistě by tohle kdejaká banda amatérů nenatočila. A více odpovídá hodnocení na IMDb - 5*. Samozřejmě originalitu zde nenajdeme, protože už Neviňátka (1961) a Městečko prokletých si pohrávají s myšlenkou šílených dětí, o těch z kukuřice a dalších nemluvě. Za mě spokojenost. 3,5* ()

ricci.s

Som rád, že som nedal na tunajšie hodnotenia, lebo taký zlý tento film rozhodne nie je. Má v sebe samozrejme niečo z The Children, ale omnoho viac mi pripomínal podarený írsky The Hole in the Ground, hoci jeho kvalít nedosahuje. Opäť dve podivné ratolesti, ktoré po objavení podivnej jamy zmenia svoje správanie a rozhodnú sa porátať s chudákmi rodičmi, klasika. Radšej by som bol, keby z tých detí išiel aspoň trochu strach, ale tieto boli „iba“ vyložene odporné. Ku koncu to bolo celkom napínavé. Je to priemerný horor, ktorý možno neutkvie v pamäti dlho, ale ničím ma neurazil, nenudil a ubehol rýchlo. ()

JASON_X

Nešikovně vystavěný scénář, nudný, pomalu se rozbíhající děj, nadprůměrně nesympatické postavy, respektive nesympatičtí herci (hlavně obě užvaněné ženské), neoriginální zápletka. A klady? Na úvod mě navnadili Sisters Of Mercy a v závěru potěšila mačeta v klíční kosti, jinak naprostá ztráta času, další sterilní pseudohorror s dětičkami. ()

Morholt

Dva páry a dvě děti najdou při procházce lesem opuštěný komplex, jehož součástí je fakt hluboká díra, která evidentně nemá přirozený původ. Když se pak děti ztratí a zase objeví, je celkem jasné, co může za jejich podivné chování. Jasně, tohle všechno už jsme několikrát viděli a vedle The Children by si člověk vzpomněl na pár dalších podobných záležitostí. Nicméně tady jsem s tou kopírkou neměl problém. Nevím, jestli to připadalo jen mě, ale cítil jsem tu jakýsi retro nádech ať už co do vizuálu, tak co do muziky, což se mi líbilo. Fajn byli i herci, pokud tedy vezmu v potaz ty dospělé. A film ani příliš nenudil, přičemž konec byl celkem slušný napínák. Mínusem jsou představitelé dětí, ze kterých bych si fakt do trenclí neucvrknul a i když jsem tvrdil, že mi tu opisování moc nevadilo, tak některé šablony byly přeci jen obšelhlé až příliš. A navíc mi tu chybělo vysvětlení, o co vlastně šlo, což je trend, který nenávidím. I tak to ale stačí na lehký nadprůměr. 60% ()

• Film sa natáčal v New Orleans. (Arsenal83)