Reklama

Reklama

There's Something Wrong with the Children

Trailer

Obsahy(1)

Rodina se vydá na víkendový výlet s dlouholetými přáteli a jejich dvěma malými dětmi, ale když se děti po nočním zmizení v lese začnou chovat podivně, pojmou podezření na něco nadpřirozeného. (JasonCZ)

Videa (1)

Trailer

Recenze (31)

Morien odpad!

všechny recenze uživatele

Říkala jsem si, že film s takhle slibným názvem a který hned od začátku pouští Sisters Of Mercy nemůže být jinak než trefa do černého... inu, jak napsal někdo na IMDB: "There's something wrong with this movie." Troufám si říct, že kdyby jakákoliv libovolná banda fanoušků hororových filmů odjela na prodloužený víkend do lesa do pronajaté chatky, tak natočí něco v podobné kvalitě. S hrůzou teď zjišťuji, že Roxanne Benjamin je rovněž tvůrkyní za Body at Brighton Rock, dalším hororem, který mě svou amatérštinou vskutku až vyděsil. Z tohoto úhlu pohledu ale musím přiznat, že There's Something Wrong with the Children vykazuje oproti tomu předchozímu filmu známky zlepšení, ovšem tak subtilního, že jestli bude Benjamin postupovat tímto tempem, tak bude muset natočit tak dvacet dalších filmů, než to označím za sledovatelné. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Roxanne Benjamin som mal doteraz zafixovanú ako talentovanú hororovú režisérku s tým správnym zápalom, ale touto vykrádačkou britského hororu The Children si u mňa riadne pokazila meno. V podstate tu funguje len technická stránka filmu, ktorú mali vo velkej miere na starosti týpci z minulotýždňového podareného Sick. Inak tu nestojí za reč vôbec nič. Akonáhle príde k akejkolvek komunikácii medzi charaktermi, film pôsobí až smiešne. A to radšej nebudem písať o ''hororových scénach''. Antológie a seriálové epizódy režisérka zvláda, ale na celovečeráky ešte samostatne nemá a tento kúsok sa tak stáva ďalším nepodarkom od BlumHousu. ()

Reklama

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Som rád, že som nedal na tunajšie hodnotenia, lebo taký zlý tento film rozhodne nie je. Má v sebe samozrejme niečo z The Children, ale omnoho viac mi pripomínal podarený írsky The Hole in the Ground, hoci jeho kvalít nedosahuje. Opäť dve podivné ratolesti, ktoré po objavení podivnej jamy zmenia svoje správanie a rozhodnú sa porátať s chudákmi rodičmi, klasika. Radšej by som bol, keby z tých detí išiel aspoň trochu strach, ale tieto boli „iba“ vyložene odporné. Ku koncu to bolo celkom napínavé. Je to priemerný horor, ktorý možno neutkvie v pamäti dlho, ale ničím ma neurazil, nenudil a ubehol rýchlo. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Děti, děti, dětičky maj krvavý ručičky. Lidi se jim nelíbí a proto je zabíjí. Tak za mě je tenhle snímek zatím na ČSFD pěkně podhodnocenej. Za tímhle filmem netřeba hledat nic originálního. Filmů o vraždících dětech už tu bylo víc a samozřejmě, že i lepší než tenhle kousek. I tak si ale myslím, že má film pořád co nabídnout. Nějakejch extra krvavejch scén se divák nedočká. Tady je to spíš o napětí a atmosféře. Sedli mi i herci a celkem povedenej byl i vizuál. Dobře byla zvolená i hudba. Někdo by možná mohl namítat, že né až tak všechno bylo ve filmu vyřčeno ale myslím si, že někdy není na škodu dát prostor své fantazii. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Ty můj malý zelenooký broučku.. Dalo by se to rozdělit na tři ryze konvenční žánrové pasáže. Nejdřív seznámení s režisérkou a postavami, u kterého zjistíme, že ta první má ráda Stephena Kinga a gothic rock a ti druzí chlast, léky a probublávání křivd. Poté ratolesti šibalskými pohledy a čertíkovskou bundou budují pocit ohrožení, kterému ale nikdo nevěří, protože dětská nevinnost, Lithium a neser se mi do rodiny. No a pak přijde finále, kdy všichni prozřou, než zařvou, napětí je téměř nulové a gore se spokojí se stojánkem na mačetu vyrobeným z klíční kosti. Normálně by se měly tyto tři části pojit za účelem stupňování, jenže tady váš čeká jen stagnace.. ()

Zajímavosti (1)

  • Film sa natáčal v New Orleans. (Arsenal83)

Reklama

Reklama