Detektiv myšák (TV seriál)

Danger Mouse

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

Velká Británie, 1981, 5–25 min

Brian Cosgrove

Jimmy Hibbert

Jane Hicks

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

• Marek1991

Tak toto bolo veľmi dávno a pritom som to videl až veľa rokov po samotnom vzniku. Tento tajný agent bola celkom zaujímavá postavička, ale viac ma fascinovali tie vynálezy okolo, animácia bola priemerná, ale seriál mnohými slabými vecami vrátane deja mi spadá do podpriemeru.(2.9.2012)

Británie byla na animované seriály vždy trochu sušší než její americký protějšek, ale tohle byla celkem sranda...(10.8.2009)

Jedinecna kombinace britskeho humoru, parodie na zanrove filmy, a nenarocne zabavy pro jakoukoliv vekovou skupinu.(11.8.2015)

Záležitost mládí, zpětně hodnoceno průměr, ale vzpomínky nasazují barevné brýle. Detektiv Myšák bojující s ultrapadouchem baronem Žabákem bude pro mě navěky jistá klasika.(21.11.2010)

těžká nostalgie. na svoje omalovánky s dangermousem dnes vzpomínám se slzou v oku.(16.10.2011)

Charismatický myšák, zajímavá grafika, bla bla bla, prostě za pět.(2.3.2009)

• Víteček

Koukám se v současnosti a hodnotím po první řadě, protože dál asi koukat nehodlám. Je to už dost zastaralé. Animace je spíš podprůměrná, statická a není ani příliš hezká. Vykonstruování příběhů také vázne a vtipem to, i když se to mohutně snaží, rozhodně moc neoplývá. Dá se to v současnosti sledovat na Netflixu, ale nemyslím si, že to za to stojí. 40 %.(13.7.2020)

Supermax...(9.4.2009)