poster

Den & Noc

 • USA

  Day & Night

Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2010, 6 min

Režie:

Teddy Newton

Producenti:

Kevin Reher
(další profese)
 • Mirešák
  *****

  Tak tohle je jednoznačně nejoriginálnější animovaný kraťas. Už nápad porovnávat den a noc na různých místech je fajn, pak se k tomu přidají dva 2D animovaní panďulácové a zabalí se to do jakéhosi předvádění se s pěkným vyvrcholením. A aby toho nebylo málo, tak snad všechny zvuky, které produkují ty dvě potvůrky, vydává ve skutečnosti jejich pozadí.(14.2.2011)

 • Maynard.
  *****

  Absolutně čistých 5 hvězdiček. Viděno v 3D před Toy story 3, a zde sem měl opravdu skvělý 3D pocit. Jeden z nejlepších pixarovských krátkometráků, konkurující i For the Birds :o). Tůze hezký bylo, jak se ty dva předháněli kdo je že to vlastně umí víc. Ale ta borka na pláži asi rozhodla :o). Líbí se mi, že hodí takovýto kousek před celovečerákem a vůbec se toho nebojí, však proč by taky, když se na to tak hezky kouká... Toto je můj již třííísssstýýýý koment a člověk si tak jen může říct : to to letí, to to letí :o). A opět koment, který je čistě náhodou pětihvězdičkový :o).(18.6.2010)

 • easaque
  ***

  další pixarovská hříčka, která je bez podstatného příběhu. Má sice působivé provedení, ale jako bych už něco podobného kdysi viděl. Vic než 3 hvězdy nedám a zkuste se na to podívat v HD kvalitě tady: http://vimeo.com/57697350 [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ](27.5.2013)

 • F.man
  ****

  Jen jasné potvrzení toho, že kreativita borců z Pixaru je obrovská a to co na papíře může vypadat jako triviální pakárna, dokáže v jejich podání být neuvěřitelně zábavné. Prostě super jednohubka na 3D rozjezd Příběhu hraček... Odmítneme ... co je ... jiné, jen proto ... že to neznáme(21.6.2010)

 • kaylin
  *****

  Pixaři pořád ukazují, že animaci je možné posouvat dál, a to hlavně díky tomu, že přicházejí se skvělými nápady. Dávají volnost tvůrcům, kteří mají v hlavě skvělé ideje a pak je promění v něco tak krásného, jako je "Den & Noc". Tady se ukazuje, jak je animace krásná, když se jí chopí lidé s myšlenkou. Některé scény jsou zde skutečně nezapomenutelné a vy si budete říkat, jaká to je krása. A nechybí ani pointa, což je pro krátký film důležité.(13.11.2013)

 • - Finálna veta Dr. Dryera vo filme, "...pro mne, jsou těmi nejkrásnějšími věcmi ve vesmíru pravě ti nejzáhadnější," je parafrázou citátu Alberta Einsteina: "Najkrajší a najhlbší pocit, aký človek môže zažiť, je poznať tajomno." (mkee)

 • - V českém znění se role vypravěče v krátkému snímku Den & Noc, který bude promítán jako předfilm Toy Story 3: Příběh hraček 3D, ujal Václav Havel. Nabídku účastnit se dabingu navzdory svému nabitému pracovnímu programu přijal exprezident ČR díky humanistickému poselství filmu, který zábavnou formou vyzývá k toleranci a porozumění. (POMO)

 • - Svoj hlas pre chorvátsku verziu zapožičal aj vtedajší prezident Ivo Josipović. (mkee)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace