Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kdy člověk ztrácí víru v medicínu? Filip oslavuje své vyléčení, ale stojí před ním další těžký úkol: přesvědčit Antonína, aby podstoupil náročnou operaci při vědomí. Jarka nechá Davida nafotit svůj akt, brzy ovšem zjišťuje, že on k jejich vztahu přistupuje podstatně volněji než ona. (Česká televize)

Recenze (19)

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevím, jak dlouho to potrvá, jestli deset, dvacet, třicet let, ale na tenhle díl, ve kterým provádějí takhle nákladnou operaci člověku ve věku 71 let, budou jednou lidi koukat stejně nevěřícně, jako my dnes na to, že se kdysi na operačním sále mohlo kouřit. Na to, že si ten člověk kladl údajně nejlepšímu odborníkovi v zemi podmínky, za kterých se nechá operovat, nás nevěřícně kouká hodně už dnes. ()

marhoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pozor spoiler! Milovaný Jiří Bartoška ve velké seriálové roli zemřel 2x a v obou případech to byla u telky hotová národní tragédie. 😭😉Nechci vidět, až se to doopravdy stane. Tak pane Bartoška, držte se, hlavně zdravíčko. Bavte nás svým nadhledem, velkorysostí, sympatickým fanfarónstvím minimálně do stovky, děláte to báječně! ❤️ Výborný díl. ()

Reklama

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skvělý a lidský Jirka Bartoška. Nic víc k tomuto dílu ani nejde napsat. Samozřejmě že to má několik nereálných a v realitě nevídaných věcí, jako třeba že si pacient klade podmínky léčby, ale je to seriál - kdo chce psa bít, hůl si vždy najde. Zajímavé že v ordinaci podobné praktiky nikomu nevadí a tady jo. Za mě velice emotivní díl. ()

mischa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V tomto dílu hl.role Bartoška. Tak jako Filip hraje perfektně mladého pacienta Filipa, tak Jiří hraje stejně dobře starého pacienta Tondu. Celé to má šmrnc a i vedlejší role jsou obsazeny výborně. Brodská a Řezníček oba super, Natálie Řehořová, kterou jsem neznal, hraje vytíženou mámu super a role jejího  manžela ťulpy také zahrána na výbornou. A nesmím vynechat skvělé Filipovy kamarády ragbisty. Kdo mně malinko vadí je Morová, nějak mi vadí její čeština. ()

Eleanor05 

všechny recenze uživatele

Ha, ha, doktor přemlouvá pacienta, aby šel na operaci a pacient si ještě klade podmínky? To má být sci-fi? Po doktorech chodím od patnácti let a drtivá většina jsou arogantní, namyšlení, necitliví jedinci. Vstřícně a slušně s vámi jedná málokdo, takže pan doktor Brukner je tak možná z říše snů... 1*. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama